Powróć do zasobów

Szkolenie jest wirtualne, nauka jest prawdziwa

Mark Simpson
scotwork-wirtualne-treningi-negocjacje-online.png

We współczesnym świecie coraz częściej spotykamy się i negocjujemy wirtualnie, a w obecnym, jakże niepewnym okresie, robimy to jeszcze częściej. Zapotrzebowanie na umiejętności radzenia sobie z tymi nowymi wyzwaniami jest oczywiste. W związku z tym Scotwork uruchomił wirtualny (online, w czasie rzeczywistym) trening doskonalenia umiejętności negocjacyjnych.

Od 45 lat pomagamy naszym klientom osiągać lepsze wyniki, szybciej rozwiązywać konflikty, wzmacniać relacje i tworzyć lepszą kulturę prowadzenia biznesu. Teraz pomagamy robić to wszystko i jeszcze więcej, zdalnie.

Podczas gdy szkolenie jest wirtualne, nauka jest prawdziwa. W pełnym komforcie zdalnej pracy nasi eksperci pomogą Twojemu zespołowi rozwinąć kluczowe umiejętności negocjacyjne.

Nigdy do tej pory nie było lepszego czasu na podnoszenie kwalifikacji Twojego zespołu.

Na całym świecie nasze rządy podkreślają znaczenie bycia "życzliwymi dla siebie" i "współpracy". W normalnych okolicznościach nasze potrzeby, pragnienia i cele są sprzeczne z potrzebami i celami innych osób, z którymi mamy do czynienia. Teraz, w tym niepewnym i stresującym czasie, będzie
to prawdopodobnie jeszcze częstszym zjawiskiem, zarówno w pracy, jak i w domu.

Nasze rodziny, przedsiębiorstwa, a nawet społeczeństwa, są jak wielkie i złożone maszyny. Tarcie i wysoka temperatura są nieuniknione. W maszynach stosuje się smar do zmniejszania temperatury i minimalizacji tarcia. Smar pomiędzy ludźmi i organizacjami to zdolność do negocjacji.

Umożliwienie nabycia odpowiednich umiejętności negocjowania członkom Twojego zespołu, nie tylko zapewni im konstruktywne i użyteczne zajęcie, ale także wyposaży ich w umiejętności i narzędzia do radzenia sobie podczas wszelkich negocjacji, czy to teraz, w czasie kryzysu, czy w przyszłości.

Nasze szkolenia są prowadzone zarówno w formule otwartej jak i zamkniętej. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

 

Scotwork prowadzi otwarty kurs Virtual Advancing Negotiation Skills (VANS).

Ty i Twój zespół możecie dołączyć do nas z dowolnego miejsca. 

Skontaktuj się z nami teraz, zarezerwuj miejsce, uzyskać więcej szczegółów.

Zadzwoń: 22 479 59 53

Napisz: info.pl@scotwork.com

Zapisz się do naszego newsletera

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i ma zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google. Cenimy Twoją prywatność. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.