Treningi, które gwarantują ROI 16,08x średni zwrot z inwestycji w nasze programy

SZKOLENIE WIRTUALNE, NAUKA PRAWDZIWA

Virtual Advancing Negotiation Skills

We współczesnym świecie coraz częściej spotykamy się i negocjujemy wirtualnie. Dlatego uruchomiliśmy nasz innowacyjny, multimedialny i wirtualny trening doskonalenia umiejętności negocjacyjnych. W pełnym komforcie zdalnej pracy nasi eksperci pomogą Twojemu zespołowi rozwinąć kluczowe umiejętności negocjacyjne.

Dowiedz się więcej

We współczesnym świecie coraz częściej spotykamy się i negocjujemy wirtualnie. Dlatego uruchomiliśmy nasz innowacyjny, multimedialny i wirtualny trening doskonalenia umiejętności negocjacyjnych. W pełnym komforcie zdalnej pracy nasi eksperci pomogą Twojemu zespołowi rozwinąć kluczowe umiejętności negocjacyjne.

Sztandarowe treningi Scotwork 
Przekonaj się jak działają negocjacje i jakimi regułami się rządzą

ROZPOCZNIJ PODRÓŻ DO ŚWIATA NEGOCJACJI

Advancing Negotiation Skills 

 

“Szukałam merytorycznego szkolenia, który pomógłby mi rozwinąć moje umiejętności negocjacyjne. Nie ma znaczenia, Twój wiek, obecne umiejętności czy doświadczenie, to szkolenie uczyni z Ciebie skutecznego negocjatora! Polecam”

 

Sales Manager

 

ROZWIJAJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Advancing Negotiation Skills2

 

"Po treningu Advancing Negotiation Skills, w którym brałam udział trzy lata temu, trening ANS2 zdecydowanie przeniósł mnie na wyższy poziom negocjacji, dając jeszcze większą pewność przy stole negocjacyjnym.”

 

Store Operations Director

Zrozumienie podstaw negocjacji

E-LEARNING

Negotiating Essentials

 

“Dzięki szkoleniu Negotiating Essentials mogłam zapewnić wszystkim moim pracownikom z działu obsługi klienta, rozwój umiejętności, których potrzebowali, by radzić sobie z trudnymi sytuacjami w profesjonalny sposób.”

 

Hotel Manager

ZROZUM PODSTAWY

Fundamenty Negocjacji

 

“Trening Scotwork dał mi solidne wprowadzenie do procesu negocjacji i jestem dzisiaj przekonana, że podejmowane przeze mnie decyzje i działania są właściwe.”

 

Account Director

Treningi eksperckie

ZAPLANUJ DZIAŁANIA I PRZYGOTUJ SWÓJ ZESPÓŁ

Master                                   

“Dwa lata wcześniej brałam udział w treningu ANS, po który uznałam, że potrzebuje pomocy w ustalaniu celów strategicznych i zarządzaniu zespołem negocjacyjnym. Polecam trening Master, to idealne rozwiązanie.”

 

National Account Director

PRZEKAZUJ UMIEJĘTNOŚCI ZMIENIAJĄCE BIZNES

Coaching Negotiation Skills

 

"Wszyscy moi negocjatorzy uczestniczyli w treningu doskonalenia umiejętności negocjacyjnych, ale chcąc efektywnie realizować cele strategiczne potrzebowałem aby moi  cały proces negocjacji zaangażowali sie również moi firmowi trenerzy. Dlatego skorzystałem z oferty Scotwork. Było warto".

Global Marketing Director

Nasze programy trenignowe

Postaw na szkolenia negocjacyjne z ekspertami Scotwork. Dzięki nabytej wiedzy oraz treningom Twoja pewność siebie zauważalnie wzrośnie, co korzystnie przełoży się na kontakty ze współpracownikami oraz partnerami biznesowymi. Nieważne, czy jesteś osobą początkującą, czy szukającą nowych wyzwań. U nas możesz zapisać się na następujące kursy negocjacji:

 1. Essentials,
 2. Fundamenty Negocjacji,
 3. Advancing Negotiation Skills (ANS),
 4. Advancing Negotiation Skills 2,
 5. Master
 6. Coaching Negotiation Skills.

Zainteresowały Cię warsztaty negocjacyjne oraz ich zakres? Zajrzyj na podstrony, zapoznaj się z przygotowanymi przez nas broszurami, wykonaj Badanie Sprawności Negocjacyjnej i skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Co można zyskać uczestnicząc w szkoleniach negocjacyjnych?

Prowadzone przez Scotwork szkolenia z negocjacji w biznesie znacząco wpłyną na poziom Twojej wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Dzięki nim:

 1. będziesz sprawnie negocjować, a co za tym idzie podpisywać korzystniejsze umowy
 2. zyskasz pewność siebie, która utożsamiana jest z profesjonalizmem, 
 3. wewnętrzne szkolenia z technik negocjacji przeprowadzisz w swoim zespole i tym samym zwiększysz jego kompetencje,
 4. zbudujesz trwałe relacje z partnerami biznesowymi oraz członkami swojej organizacji,
 5. nie zostaniesz w tyle za konkurencją.

Jaki jest cel szkoleń z negocjacji?

Jak widzisz przygotowaliśmy dla Ciebie różne szkolenia z negocjacji. Podczas treningów nasi eksperci zapoznają Cię z metodą 8 kroków, która opracowana została w oparciu o analizy, sporządzone na podstawie 100 000 godzin obserwacji z prowadzonych rozmów negocjacyjnych. 

Odbyte pod czujnym okiem ekspertów Scotwork szkolenia z negocjacji przynoszą fenomenalne rezultaty. W zależności od wybranego treningu nauczysz się jak:

 1. przejmować kontrolę podczas rozmowy, 
 2. ustalać priorytety i przygotować się do negocjacji,
 3. wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce,
 4. wypracować warunki porozumienia podczas negocjacji, 
 5. iść na ustępstwa, jednocześnie zyskując coś wartościowego, 
 6. radzić sobie z trudnymi, konfliktowymi rozmówcami,
 7. budować relacje i tym samym podpisywać korzystniejsze umowy,
 8. powinno się udzielać informacji zwrotnej swoim rozmówcom,
 9. zbudować sposób negocjacji, w oparciu o szeroką strategię biznesową.

Pamiętaj – nauka negocjacji to długi oraz trudny proces. Właśnie dlatego oprócz teorii w Scotwork stawiamy na praktyczne ćwiczenia. Każdy, kto przechodzi nasze warsztaty z negocjacji, otrzyma pomocne materiały naukowe, przydatne narzędzia online, a także dostęp do rozbudowanej bazy e-booków oraz listy wartościowych źródeł, z której warto czerpać wiedzę.

Szkolenia negocjacyjne – dla kogo?

Kursy i szkolenia negocjacyjne w Scotwork przeznaczone są  dla osób, które chcą: poprawić umiejętności prowadzenia rozmów, poznać taktyki negocjacyjne oraz zwiększyć swoją skuteczność w relacjach biznesowych. W szczególności na trening negocjacyjny zapraszamy: 

 1. menedżerów logistyki, sprzedaży, HR, zakupów, itd.
 2. osoby zarządzające organizacjami
 3. pracowników firm, dla których czas jest cennym zasobem. Kurs negocjacji online to dostęp do profesjonalnej wiedzy w sposób całkowicie zdalny,
 4. osoby, które nie posiadają umiejętności negocjacyjnych, a chciałaby je nabyć. Podstawy negocjacji to pierwszy krok w stronę podniesienia swoich kwalifikacji,
 5. osoby, które ukończyły szkolenie negocjacyjne (Advancing Negotiation Skills) i chcą dalej doskonalić swoje umiejętności, 
 6. ekspertów, którzy podstawowe kursy negocjacji opanowali do perfekcji i chcą prowadzić swoje własne zespoły negocjacyjne,
 7. liderów zespołów oraz trenerów. 

Oprócz szkoleń z negocjacji możesz także liczyć na pomoc w negocjacjachWesprzemy Cię w każdej sytuacji, niezależnie od tego, z jakiej branży jest Twoja firma.

Scotwork na świecie