POMOC EKSPERTÓW

w zasięgu ręki!


Skorzystaj z naszych najlepszych wskazówek i porad, aby Twoje negocjacje były bardziej skuteczne.

W tym miejscu znajdziesz szeroką wiedzę na temat negocjacji, dogłębną analizę i kreatywne podpowiedzi. Wszystkie materiały zostały opracowane przez ekspertów negocjacji Scotwork. Zobacz poniżej szeroki wybór artykułów na blogu, e-booków, oficjalnych dokumentów, broszur z kursami i filmów.


Skorzystaj z naszych najlepszych wskazówek i porad, aby Twoje negocjacje były bardziej skuteczne.

W tym miejscu znajdziesz szeroką wiedzę na temat negocjacji, dogłębną analizę i kreatywne podpowiedzi. Wszystkie materiały zostały opracowane przez ekspertów negocjacji Scotwork. Zobacz poniżej szeroki wybór artykułów na blogu, e-booków, oficjalnych dokumentów, broszur z kursami i filmów.

Milczenie jest złotem

Brian Buck 30 maja 2023

Abraham Lincoln powiedział kiedyś: "Lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż otworzyć usta i rozwiać wszelkie wątpliwości". Jeśli nie znasz odpowiedzi lub nie jesteś pewien, co powiedzieć, to może...

Czytaj więcej

Różnice pokoleniowe

Keith Stacey 16 maja 2023

Zbyt często negocjatorzy opracowują cele, granice i taktyki na dany moment, nie biorąc pod uwagę żadnych zmian, które mogą zaistnieć podczas negocjacji. Propozycje, które...

Czytaj więcej

Błędy w prowadzeniu negocjacji - jak ich unikać?

Scotwork 12 maja 2023

Łatwo jest popełnić błędy w negocjacjach, które bardzo często negatywnie wpływają nie tylko na realizację naszych celów, ale również i relacje między stronami. Najbardziej narażone na potknięcia są osoby z małym doświadczeniem. Brak właściwego prz...

Czytaj więcej

Jak przygotować się do negocjacji? - praktyczne wskazówki

Scotwork 12 maja 2023

Rzetelne przygotowanie do negocjacji to nieodłączny element życia zawodowego każdego negocjatora. Profesjonalne podejście do rozmów biznesowych pozwala osiągać dobre wyniki, a przy tym zbudować lepsze relacje. Nie bez znaczenia jest także wizerune...

Czytaj więcej

Fundamenty negocjacji

Niezależnie od Twoich umiejętności, wieku, doświadczenia czy branży, w której działasz, Fundamenty Negocjacji to początek Twojej podróży, dzięki której zmienisz życie i zyskasz kontrolę nad negocjacjami.

Virtual ANS

Podczas gdy szkolenie jest wirtualne, nauka jest prawdziwa. W pełnym komforcie zdalnej pracy nasi eksperci pomogą Twojemu zespołowi rozwinąć kluczowe umiejętności negocjacyjne.

Negotiating Essentials

Nasze moduły e-learningowe Podstaw Negocjacji wprowadzają podstawowe koncepcje negocjacji w łatwej w użyciu formacie online.

Coaching Negotiation Skills

Nasz trening pomaga w zrozumieniu roli coach’a, nauczeniu się obserwacji i analizy zachowań oraz identyfikowaniu szans coaching’owych,

Trening Master

Nasz program Masters to konsultacyjne podejście do Twoich potrzeb w zakresie zarządzania. Zapewnia on bardziej doświadczonym negocjatorom umiejętność radzenia sobie ze złożonymi, wielostronnymi negocjacjami.

Badanie Sprawności Negocjacyjnej

Czy zastanawiasz się jak dobrze negocjuje Twoja organizacja? Nasze Badanie Sprawności Negocjacyjnej odpowie na to pytanie i porówna Twój zespół i organizację z najlepszymi, wg Scotwork wynikami na świecie.

Raport z badań

W 2015 r. firma Scotwork opracowała badanie umiejętności negocjacyjnych. Jesteśmy teraz w stanie powiedzieć, że dysponujemy jednym z najbardziej kompleksowych zestawów danych o negocjatorach i ich własnych poglądach na temat ich możliwości, niedociągnięć i zrozumienia procesu negocjacyjnego.

Powerful Results

Kluczowe kwestie, dotyczące lepszych wyników, zwrotu finansowego i korzyści osobistych

PROFIL NEGOCJACYJNY

Sprawdź swój profil negocjacyjny

GLOBALNY RAPORT DOTYCZĄCY UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH

Ten raport zapewnia najbardziej wszechstronny na świecie wgląd w rozwijane umiejętności i taktyki stosowane w społecznościach biznesowych na całym świecie. Respondenci są różni, od prezesów po menadżerów. Wszyscy oni regularnie negocjują dla swoich firm, ale nie są profesjonalnymi negocjatorami.

NEGOCJACJE W NIEPEWNYCH CZASACH

W ciągu ostatnich miesięcy przeżyliśmy bezprecedensową sytuację na świecie. Ta sekwencja wydarzeń doprowadziła nas od niepewności do hiperpewności, zamrożonego stanu umysłu, który utrudnia normatywne zachowanie. Ten eBook zawiera strategiczne, taktyczne i oparte na umiejętnościach pomysły, jak skuteczniej negocjować w tych hiper niepewnych czasach.

NEGOCJACJE ZACZYNAJĄ SIĘ W DOMU

Aby przetrwać kryzys, wszyscy musimy trzymać się razem i współpracować. Ale przy tych wszystkich nowych naciskach, jak rodziny i gospodarstwa domowe mogą współpracować i być wolne od konfliktów? Odpowiedzią może być zastosowanie kilku umiejętności negocjacyjnych. Oto siedem łatwych sposobów wykorzystania techniki negocjacji, aby uczynić życie w zamknięciu bardziej znośnym dla wszystkich.

NAJWAŻNIEJSZE WSKAZÓWKI WIRTUALNYCH NEGOCJACJI

Jesteśmy ograniczeni do myślenia o tym, jak dostosować nasze obecne sposoby negocjacji do nowego środowiska, więc odwróćmy całą sprawę na drugą stronę i zastanówmy się, w jaki sposób platformy wideokonferencyjne umożliwiają nam robienie rzeczy w inny sposób.

NEGOCJACJE PRZEZ E-MAIL

Chociaż poczta elektroniczna jest wygodna, niesie ze sobą niebezpieczeństwo zarówno dla wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych negocjatorów. Ten e-book zawiera najważniejsze wskazówki dotyczące negocjacji przez e-mail.

NEGOCJACJE TELEFONICZNE

Telefon jest kolejnym kanałem komunikacji między dwiema stronami. W tym ebooku znajdują się najważniejsze wskazówki dotyczące prowadzenia negocjacji telefonicznych

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH

Nasze wskazówki dotyczące umiejętności negocjacyjnych to rozłożenie problemu na czynniki pierwsze z wykorzystaniem praktycznego, użytecznego języka i technik zaprojektowanych tak, aby były przydatne w prawdziwym świecie.

NIEUCZCIWE ZAGRANIA I JAK JE WYKRYĆ

Negocjacje mogą być niebezpieczne. Istnieją dziesiątki podstępnych taktyk, które mają na celu odebranie ci kontroli i zepchnięcie cię ze stołu negocjacyjnego z pustymi rękami. Trudne do wykrycia brudne sztuczki mogą być bezlitośnie skuteczne. Mogą cię zaskoczyć i zmuszać do wielokrotnego poddawania się.

NIEUCZCIWE ZAGRANIA. JAK JE WYKRYĆ 2

Eksperci Scotwork codziennie obserwują negocjacje na całym świecie. Ponad 100 000 godzin analizowania zawieranych umów ujawniło pole minowe podstępnych taktyk, od tych nieco wątpliwych do wręcz nieuczciwych.

5 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH PRZYGOTOWANIA DO NEGOCJACJI

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do negocjacji? Oto 5 prostych wskazówek, jak się przygotować.

10 DYLEMATÓW NEGOCJACYJNYCH

Czy proszę o to, czego chcę? Kto rozpoczyna pierwszy negocjacje? Oto lista 10 najczęstszych dylematów, z którymi boryka się negocjator.

10 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH NEGOCJOWANIA WYNAGRODZENIA

Oto 10 najważniejszych wskazówek, jak negocjować wynagrodzenia.

10 WSKAZÓWEK DLA NEGOCJATORA, KTÓRY ZADAJE PYTANIA I...

Masz problemy z uzyskaniem potrzebnych informacji od drugiej strony? Oto 10 wskazówek, jak zadawać pytania podczas negocjacji.

RADZENIE SOBIE Z TRUDNYMI LUDŹMI

Alan Smith
Pobieranie

NEGOCJACJE TO PROCES WYMIANY

Robin Copland
Pobieranie

NADZIEJA NIE JEST STRATEGIĄ

John McMillan
Pobieranie

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

SCOTWORK ESSENTIALS - KRÓTKI KLIP

Annabel Shorter - Senior Consultant at Scotwork

SCOTWORK NEGOTIATING ESSENTIALS - SZCZEGÓŁOWY KLIP

SAMOUCZEK DOTYCZĄCY NARZĘDZI SCOTWORK

J McMillan Business Transform