ROZPOCZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ DO ŚWIATA NEGOCJACYJI

Advancing Negotiation Skills

W treningu Advancing Negotiation Skills (ANS) każdego roku uczestniczą dziesiątki tysięcy osób. Wysoce interaktywne szkolenia negocjacyjne skupiają się na praktycznych ćwiczeniach, obsłudze narzędzi online, analizie wideo i krótkich wykładach prowadzonych przez ekspertów.W treningu Advancing Negotiation Skills (ANS) każdego roku uczestniczą dziesiątki tysięcy osób. Wysoce interaktywne szkolenia negocjacyjne skupiają się na praktycznych ćwiczeniach, obsłudze narzędzi online, analizie wideo i krótkich wykładach prowadzonych przez ekspertów.Dla kogo jest ten trening?

Odpowiedź jest prosta. Kurs negocjacji ANS doskonale nadaje się dla każdego – niezależnie od zajmowanego stanowiska.

“Nie ma dnia, żebym nie wykorzystywał tego, czego się nauczyłem na treningu. Kilka rzeczy robiłem już wcześniej, ale dopiero teraz je rozumiem. To jest najlepszy trening, w jaki kiedykolwiek brałem udział. Bardzo dużo się nauczyłem i jestem wdzięczny, że mogłem brać udział w tym szkoleniu. Zaoszczędziłem 100 tys. funtów w ciągu 90 dni od zakończenia kursu!”

BAS BANNINK
Sales Engineer, Cisco

Czego uczy ANS ?

SZTUKA KONTROLI

Szkolenie z negocjacji prowadzone jest w taki sposób, aby każdy uczestnik posiadł wiedzę i umiejętności, gdzie i jak przejmować kontrolę podczas rozmowy.

PRIORYTETY

Umiejętności negocjacji sprowadzają się do wielu etapów. Nasze narzędzie online pozwalają między innymi w szybki sposób zdefiniować najważniejsze cele i priorytety. Uczymy jak poradzić sobie z ich złożonością.

PROCES NEGOCJACYJNY

Zdobyte podczas spotkań umiejętności negocjacyjne pomagają budować dobre porozumienia. Świadomość ośmiu kroków procesu negocjacji i biegłość poruszania się po różnych technikach, zwiększają pewność siebie, a co za tym idzie przekładają się na poprawę wyników.

“Braliśmy udział w treningu ANS wraz z grupą 24 menadżerów ds. sprzedaży z firmy SodaStream. Trening był bardzo profesjonalny, metodologia i materiały wysokiej jakości, a trenerzy bardzo doświadczeni, kompetentni i zaangażowani. Czas został wykorzystany bardzo efektywnie, a kurs wyposażył uczestników w praktyczne narzędzia do pracy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i mieli poczucie, że wiele zyskali dzięki udziałowi w treningu. Jestem pewien, że ten kurs przyczyni się do sukcesu biznesowego firmy.”

 

Limor Samet, Head of Learning and Development - SodaStream

Więcej o ANS

UCZY I INSPIRUJE

Prowadzone przez nas szkolenie z negocjacji biznesowych ANS jest idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Podczas niego nauczysz się jak negocjować w sposób profesjonalny, etyczny i skuteczny. Składa się z kilku dni intensywnej pracy. Opracowane przez naszych ekspertów szkolenia negocjacyjne, to gwarancja aktywnie spędzonego czasu i świetnej zabawy. Idealne połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami. Szkolenie w pełni przygotowuje na wyzwania – poradzą sobie z nimi osoby, które posiadały niezbędne zdolności negocjacyjne.

 

PRAKTYKA PONAD TEORIĄ

Negocjacje to żywy, interaktywny proces. Nasz model nauczania aktywnie angażuje uczestników do wykorzystania teorii w praktyce. Kurs negocjatora w 80% składa się z ćwiczeń opartych na analizie prawdziwych przypadków. Podczas spotkań jest także przestrzeń na wykorzystanie nauczonych technik podczas inscenizowanych negocjacji.

 

DOŚWIADCZENI KONSULTANCI

Biznesowa sztuka negocjacji – szkolenie ANS jest prowadzone przez dwóch ekspertów Scotwork, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji. Poddają oni ocenie zadania negocjacyjne w czasie rzeczywistym, udzielają natychmiastowych informacji zwrotnych, dają wskazówki i rekomendacje. Dzięki temu, że jeden trener pracuje z maksimum 6 osobami, każdy uczestnik ma gwarancję, że podczas kursu negocjacji biznesowych, zostanie mu poświęcona uwaga.

W ofercie Scotwork:

Przed i Po

ANS to znacznie więcej niż trzydniowy kurs. Dla wielu osób stanowi on punkt wyjścia do budowania umiejętności na całe życie.

PRZED TRENINGIEM

Przed każdym szkoleniem poznajemy problemy i
wyzwania, z którymi uczestnicy muszą się mierzyć
w swoim życiu zawodowym. Oceniamy poziom umiejętności, poznajemy wymagania, dopasowujemy trening do specyfiki, potrzeb i celów biznesowych.

ANKIETA ANS

Przed rozpoczęciem treningu zachęcamy do przybliżenia nam organizacji, w której pracujecie. To, w połączeniu z analizą uczestników, pozwala naszym trenerom skoncentrować trening na zwiększaniu wiedzy jak i dopasowaniu treningu do specyfiki, potrzeb i celów biznesowych.

WSPARCIE PO TRENINGU

Po ukończeniu ANS nadal korzystasz z narzędzi i materiałów, które pomogą Ci kontynuować trening i dalszy rozwój umiejętności. Otrzymujesz bezpłatny dostęp do Scotwork Toolbox, z materiałami, aplikacjami i narzędziami, które inspirują i pomagają w przyszłych negocjacjach. 

Jak wypada Twoja firma w porównaniu z innymi z danej branży?

Jak umiejętności negocjacyjne Twojej organizacji są oceniane w porównaniu z innymi w danej branży ? Dowiedz się dzięki Badaniu Sprawności Negocjacyjnej.

Man Glasses Small Min 2

Scotwork na świecie