ROZPOCZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ DO ŚWIATA NEGOCJACYJI

Advancing Negotiation Skills

W treningu Advancing Negotiation Skills (ANS) każdego roku uczestniczą dziesiątki tysięcy osób. Wysoce interaktywne sesje obejmują wymagające połączenie praktycznych ćwiczeń, narzędzi online, analiz wideo i krótkich wykładów prowadzonych przez ekspertów. 

W treningu Advancing Negotiation Skills (ANS) każdego roku uczestniczą dziesiątki tysięcy osób. Wysoce interaktywne sesje obejmują wymagające połączenie praktycznych ćwiczeń, narzędzi online, analiz wideo i krótkich wykładów prowadzonych przez ekspertów. 

Dla kogo jest ten trening?

Odpowiedź jest prosta. ANS doskonale nadaje się dla każdego, kto prowadzi negocjacje niezależnie od tego na jakim szczeblu, niezależnie od tego czy negocjuje z partnerem zewnętrznym czyz klientem wewnątrz organizacji.


“Nie ma dnia, żebym nie wykorzystywał tego, czego się nauczyłem na treningu. Kilka rzeczy robiłem już wcześniej, ale dopiero teraz je rozumiem. To jest najlepszy trening, w jaki kiedykolwiek brałem udział. Dzięki niemu zmieniło się moje życie, bardzo dużo się nauczyłem i jestem wdzięczny, że mogłem brać udział w tym szkoleniu. Zaoszczędziłem 100 tys. funtów w ciągu 90 dni od zakończenia kursu!”

BAS BANNINK

Sales Engineer, Cisco

Czego uczy ANS ?

 

SZTUKA KONTROLI

Wiedza, gdzie i jak przejąć kontrolę jest podstawą skutecznych negocjacji

 

PRIORYTETY

Nasze narzędzie online do przygotowania się do negocjacji pozwala jasno definiować cele i priorytety oraz poradzić sobie z ich złożonością 

 

PROCES NEGOCJACYJNY

Świadomość ośmiu kroków procesu negocjacyjnego i biegłość w poruszaniu się między nimi pomaga w budowaniu dobrych porozumień

 

“Braliśmy udział w treningu ANS wraz z grupą 24 menadżerów ds. sprzedaży z firmy SodaStream. Trening był bardzo profesjonalny, metodologia i materiały wysokiej jakości, a trenerzy bardzo doświadczeni, kompetentni i zaangażowani. Czas został wykorzystany bardzo efektywnie, a kurs wyposażył uczestników w praktyczne narzędzia do pracy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i mieli poczucie, że wiele zyskali dzięki udziałowi w treningu. Jestem pewien, że ten kurs przyczyni się do sukcesu biznesowego firmy.”

 

Limor Samet, Head of Learning and Development - SodaStream

Więcej o ANS

UCZY I INSPIRUJE

Trening ANS jest idealnie dopasowany do Twojego biznesu. Uczy jak negocjować w sposób profesjonalny, etyczny i skuteczny. Składa się z kilku dni intensywnej pracy. Jest to aktywny czas ale i świetna zabawa. Idealne połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami. Ten kurs w pełni przygotowuje na wyzwania, które stawia przed Tobą trudna sztuka negocjacji. 

PRAKTYKA PONAD TEORIĄ

Negocjacje to żywy, interaktywny proces. Nasz model nauczania aktywnie angażuje uczestników do wykorzystania teorii w praktyce. Więcej niż 80% treningu jest przeznaczone na ćwiczenia oparte na analizie prawdziwych przypadków i stosowanie technik podczas inscenizowanych negocjacji.

DOŚWIADCZENI KONSULTANCI

ANS jest prowadzony przez dwóch ekspertów Scotwork posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji. Poddają oni ocenie zadania negocjacyjne w czasie rzeczywistym, udzielają natychmiastowych informacji zwrotnych, dają wskazówki i rekomendacje. Dzięki temu, że jeden trener pracuje z maksimum 6 osobami, każdy uczestnik ma gwarancję treningu najwyższej jakości.

Przed i Po

ANS to znacznie więcej niż trzydniowy kurs. Dla wielu osób stanowi on punkt wyjścia do budowania umiejętności na całe życie.

PRZED TRENINGIEM

Przed każdym szkoleniem poznajemy problemy i
wyzwania, z którymi uczestnicy muszą się mierzyć
w swoim życiu zawodowym. Oceniamy poziom umiejętności, poznajemy wymagania, dopasowujemy trening do specyfiki, potrzeb i celów biznesowych.

ANKIETA ANS

Przed rozpoczęciem treningu zachęcamy do przybliżenia nam organizacji, w której pracujecie. To, w połączeniu z analizą uczestników, pozwala naszym trenerom skoncentrować trening na zwiększaniu wiedzy jak i dopasowaniu treningu do specyfiki, potrzeb i celów biznesowych.

WSPARCIE PO TRENINGU

Po ukończeniu ANS nadal korzystasz z narzędzi i materiałów, które pomogą Ci kontynuować trening i dalszy rozwój umiejętności. Otrzymujesz bezpłatny dostęp do Scotwork Toolbox, z materiałami, aplikacjami i narzędziami, które inspirują i pomagają w przyszłych negocjacjach. 

Jak wypada Twoja firma w porównaniu z innymi z danej branży?

Jak umiejętności negocjacyjne Twojej organizacji są oceniane w porównaniu z innymi w danej branży ? Dowiedz się dzięki Badaniu Sprawności Negocjacyjnej.

Man Glasses Small Min 2

Scotwork na świecie