UTRWALAJ I ROZWIJAJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Advancing

Negotiation Skills 2

Trening ANS2 to trening dla bardziej doświadczonych negocjatorów, którzy chcą wejść na kolejny poziom negocjacji. Część druga ma na celu podwojenie ilości kluczowych umiejętności i technik, zwielokrotniając płynące z tego korzyści.

Trening ANS2 to trening dla bardziej doświadczonych negocjatorów, którzy chcą wejść na kolejny poziom negocjacji. Część druga ma na celu podwojenie ilości kluczowych umiejętności i technik, zwielokrotniając płynące z tego korzyści.

Dla kogo jest ten trening?

Trening ANS2 jest dedykowany tym, którzy po treningu Advancing Negotiation Skills chcą kontynuować rozwój swoich umiejętności. Druga część ANS powstała w odpowiedzi na potrzeby 68% uczestników, którzy pragną wejść na kolejny poziom negocjacji. Idealny dla pracowników z wszystkich obszarów organizacji: sprzedaż, zakupy, HR, zarządzanie i wiele innych.

 

"Po treningu Advanced Negotiating Skills, w którym brałem udział trzy lata temu, trening ANS2 zdecydowanie przeniósł mnie na wyższy poziom negocjacji.”

 

Store Operations Director

 

Czego uczy ANS2?

 

SZTUKA KONTROLI

Większej pewności siebie, opanowania i szans na wypracowanie najlepszych warunków porozumienia


zawieraNIE lepszYCH umÓW

Jak korzystać z ustępstw i otrzymywać coś wartościowego


ZARZĄDZANIE TRUDNYMI LUDŹMI

Jak zachować kontrolę, nawet w obliczu najtrudniejszych osób i zachowań


ZAUFANIE

Jak wzmacniać relacje i budować dodatkową przewagę negocjacyjną

 

 

„Doskonała metodologia zawierająca zaledwie kilka prezentacji i bardzo dużo ćwiczeń praktycznych z interakcjami (…) powoduje, że nigdy nie jest nudno, nie może być, ponieważ jesteś zaangażowany od samego początku, aż do zakończenia treningu. Dzięki profesjonalnym i bardzo angażującym trenerom jestem bardzo zadowolony z jakości szkolenia. Naprawdę polecam.”

 

Bjarne Cronfeld, Global Project Management Training - GEA Process Engineering

Więcej o treningu ANS2

UCZY I INSPIRUJE

Idealnie dopasowany do biznesu trening ANS2 ma na celu podwojenie ilości kluczowych umiejętności i technik, zwielokrotniając płynące z tego korzyści. Zapewnia on zespołom umiejętność przejmowania kontroli oraz daje jeszcze większą pewność siebie, w celu wynegocjowania najlepszego porozumienia. Wszystko to odbywa się w nowoczesnym, praktycznym, nastawionym na pracę zespołową środowisku.

PRAKTYKA PONAD TEORIĄ

ANS2 jak każdy z naszych treningów stosuje praktyczne podejście do budowania umiejętności. 80% czasu poświęcamy się na zadania negocjacyjne, a 20% na krótkie wykłady. Uczestnicy pracują w zespołach i budują porozumienia stosując różne techniki negocjacyjne. Każdy moduł treningu obejmuje krótki wykład, przygotowanie się do zadania negocjacyjnego, negocjacje i ich analizę w oparciu o nagrany materiał oraz rekomendacje konsultantów Scotwork. 

DOŚWIADCZENI KONSULTANCI

ANS2 jest prowadzony przez dwóch ekspertów Scotwork posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji. Dzięki temu, że jeden trener pracuje z maksimum 6 osobami, każdy uczestnik ma gwarancję treningu najwyższej jakości co przekłada się oczywiście na lepsze umowy i zdolność budowania dodatkowej przewagi negocjacyjnej uczestników w prawdziwym życiu.

Przed i po

ANS2 to znacznie więcej niż trening budowania umiejętności. Obejmuje profilowanie w czasie szkolenia i ciągłe wsparcie dla każdego uczestnika po jego zakończeniu.
PRZED TRENINGIEM

Przed każdym szkoleniem poznajemy problemy i wyzwania, z którymi musisz się mierzyć w swoim życiu zawodowym. Oceniamy poziom Twoich umiejętności, poznajemy Twoje wymagania, dopasowujemy trening do Twoich potrzeb. 

ANKIETA ANS2

Przed rozpoczęciem treningu zachęcamy do przybliżenia nam organizacji, w której pracujecie. To, w połączeniu z analizą uczestników, pozwala naszym trenerom skoncentrować trening na zwiększaniu wiedzy jak i dopasowaniu treningu do specyfiki, potrzeb i celów biznesowych.

WSPARCIE PO TRENINGU

Po ukończeniu ANS2 nadal korzystasz z narzędzi i materiałów, które pomogą Ci kontynuować trening i dalszy rozwój umiejętności. Otrzymujesz bezpłatny dostęp do Scotwork Toolbox, z materiałami, aplikacjami i narzędziami, które inspirują i pomagają w przyszłych negocjacjach. 

Jak wypada Twoja firma w porównaniu z innymi z danej branży?

Jak umiejętności negocjacyjne Twojej organizacji są oceniane w porównaniu z innymi w danej branży ? Dowiedz się dzięki Badaniu Sprawności Negocjacyjnej.

Man Glasses Small Min 2

Scotwork na świecie