PRZEKAZUJ UMIEJĘTNOŚCI ZMIENIAJĄCE BIZNES

 

Coaching

Negotiation Skills

Nasz trening pomaga w zrozumieniu roli coach’a, w identyfikowaniu szans coaching’owych oraz odpowiednim przekazywaniu informacji zwrotnej. Pomaga również nauczyć się, jak efektywnie, w oparciu o program ANS, stać się trenerem negocjacji, który udziela wartościowych wskazówek i rekomendacji. 

Nasz trening pomaga w zrozumieniu roli coach’a, w identyfikowaniu szans coaching’owych oraz odpowiednim przekazywaniu informacji zwrotnej. Pomaga również nauczyć się, jak efektywnie, w oparciu o program ANS, stać się trenerem negocjacji, który udziela wartościowych wskazówek i rekomendacji. 

Dla kogo jest trening negocjacyjny?

Przygotowany przez Scotwork trening negocjacji dedykowany jest dla menedżerów, liderów zespołów oraz trenerów organizacji. Aby wziąć w nim udział uczestnik powinien posiadać solidne przygotowanie biznesowe oraz doświadczenie w negocjacjach. Najlepiej, żeby to była również osoba ciekawa drugiego człowieka, empatyczna, potrafiąca znajdować satysfakcję w pomaganiu innym i dążeniu do transformacji w zachowaniu całych zespołów. Ważne jest, aby uczestnik przeszedł wcześniej szkolenie negocjacyjne Advancing Negotiation Skills (ANS) w ciągu 9 miesięcy poprzedzających CNS.

 

“Wszyscy moi negocjatorzy ukończyli kurs Advancing Negotiation Skills, ale chciałem również, aby przeszli na wyższy poziom i stali się bardziej biegłymi coachami negocjacji. Dlatego zdecydowałam się na trening CNS. Polecam.”

Global Marketing Director

Czego uczy CNS?

INFORMACJA ZWROTNA

Przyszły trener negocjacji nauczy się, jak właściwie udzielać informacji zwrotnej

COACHING 

Jak oddziaływać na swoich negocjatorów aby poprawiać wyniki

ANALIZA 

Jak lepiej obserwać i analizować zachowania oraz  jak identyfikować szanse coaching’owe

“Treningi doskonalenia umiejętności negocjacyjnych Scotwork to szkolenia na najwyższym poziomie. Byliśmy pod szczególnym wrażeniem ich zdolności zrozumienia naszych specyficznych potrzeb jako przedsiębiorstwa oraz jakości i praktyczności ich metodologii.”

 

Ellis Croft, Global Commercial Academy Lead - Financial Times

Więcej na temat treningu CNS

UCZY I INSPIRUJE

Coaching negocjacyjny to program, który został zbudowany w taki sposób, by trwale wspomagać rozwój umiejętności negocjacyjnych jako kluczowych kompetencji w Twojej organizacji.PRAKTYKA PONAD TEORIĄ

Dwudniowy, praktyczny coaching z negocjacji dla organizacji, które chcą wykorzystać własne zasoby wewnętrzne w celu doprowadzenia do trwałej transformacji, zapewniającej przewagę konkurencyjną. DOŚWIADCZENI KONSULTANCI

Trening negocjacyjny jest prowadzony przez dwóch ekspertów Scotwork, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji - jeden trener pracuje z maksimum 4 osobami.

 

Coaching negocjacyjny to ciekawy, zaawansowany trening. W Scotwork dostępne są także inne kursy i szkolenia negocjacyjne, dostosowane do poziomu umiejętności oraz oczekiwań uczestników:

Przed i Po

Wszyscy uczestnicy Coaching Negotiation Skills otrzymują wsparcie zarówno przed i po kursie:

PRZED TRENINGIEM

Przed każdym szkoleniem poznajemy problemy i wyzwania, z którymi musisz się mierzyć w swoim życiu zawodowym, poznajemy Twoje wymagania, problemy, poznajemy organizację i dopasowujemy trening do Twoich potrzeb. 

W TRAKCIE TRENINGU

W czasie treningu poruszamy pomagamy w zrozumieniu roli coach’a, w uczeniu się obserwacji i analizy zachowań oraz identyfikowaniu szans coaching’owych, wyznaczania punktów odniesienia w zachowaniu i rozwoju pracy coach’a czy też pomagamy jak efektywnie, w oparciu o program ANS, udzielać wartościowych wskazówek i rekomendacji negocjacyjnych.

WSPARCIE PO TRENINGU

Po ukończeniu treningu uzyskujesz bezpłatny dostęp do aplikacji internetowej, która sprawia, że Twój coaching jest łatwiejszy i bardziej produktywny. Aplikacja umożliwia tworzenie raportów, śledzenie postępów w czasie - zarówno indywidualnie, jak i w grupie, zapisywanie sesji coachingowych, i wiele innych przydatnych funkcjonalności.

Jak wypada Twoja firma w porównaniu z innymi z danej branży?

Jak umiejętności negocjacyjne Twojej organizacji są oceniane w porównaniu z innymi w danej branży? Dowiedz się dzięki Badaniu Sprawności Negocjacyjnej.

Man Glasses Small Min 2

Scotwork na świecie