„REAL DEAL” – TO ROBI RÓŻNICĘ!

Wyostrz swój negocjacyjny instynkt.
Bądź nastawiony na proces z wizją celu. Buduj silniejsze relacje z klientami, kontrahentami, współpracownikami. Nasza unikalna koncepcja podejścia do negocjacji: "DOBRY BIZNES? SIĘGNIJ PO WIĘCEJ" pokazuje rolę świadomości negocjacyjnej w kreowaniu negocjacyjnego wyniku. Koncepcja powstała w wyniku przeanalizowania setek tysięcy godzin negocjacji. Zaprojektowaliśmy specjalne narzędzia negocjacyjne, dzięki którym już w 12 tygodni uzyskasz zwrot z inwestycji w nasz trening negocjacyjny.

Nie opowiemy Ci historii o sukcesie – sprawimy, że Twoja negocjacyjna historia będzie sukcesem!

roi.png

Skąd wiemy że nasze treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich uczestnicy! 99% uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny, a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

digital-corner.png

ELEKTRONICZNE NARZĘDZIA - KONTYNUUJ TRENING I ROZWÓJ

Ukończenie treningu jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona absolwentów Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagały Ci w codziennej pracy po zakończeniu treningu.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i skuteczne narzędzie oparte na naszej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: pomożemy Ci zdiagnozować Twoje negocjacje;

  • Biblioteka: wielka kolekcja materiałów treningowych, rekomendacje, porady, e-booki, filmy i blogi.

Sięgnij po nowe elektroniczne narzędzia i rozwijaj dalej swoje umiejętności.

"Najlepsze szkolenie, na jakim byłem. Świetna instrukcja, porządek szkolenia. Każdy powinien przejść szkolenie, jeśli negocjacje są mu potrzebne w pracy. Kopalnia wiedzy. Scenki negocjacyjne świetnym uzupełnieniem wiedzy teoretycznej."

Mariusz Bogacz
Specjalista ds. Rozwoju Klientów – Danone Sp. z o.o.

Business Transformation

John McMillan - Chairman, Scotwork

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Chcesz być profesjonalnym negocjatorem, który osiąga ponadprzeciętne wyniki? Skorzystaj z treningów doskonalenia umiejętności negocjacyjnych Scotwork.

Treningi negocjacyjne Scotwork

Chcesz zwiększyć efektywność biznesu, wzmacniać relacje z Partnerami, rozwijać kulturę biznesową swojej organizacji? Porozmawiaj z nami – mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Konsulting negocjacyjny

Ostatni wpis na blogu:

Co dla jednego pokarmem, dla drugiego trucizną

Jaka jest pierwsza myśl, która przychodzi Ci do głowy kiedy słyszysz słowo "sęp"? Przewiduje, że najpierw nasuwa Ci się na myśl obraz pasożytniczych, potwornych stworzeń ucztujących na gnijącej padlinie. Później odczuwasz lekkie ściśnięcie żołądka i niemiły smak w ustach. W ludzkim kontekście każdy z nas pomyśli o bezwzględnej, nieprzyjemnej osobie, żerującej na słabszych...

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020