„REAL DEAL” – TO ROBI RÓŻNICĘ!

Wyostrz swój negocjacyjny instynkt.
Bądź nastawiony na proces z wizją celu. Buduj silniejsze relacje z klientami, kontrahentami, współpracownikami. Nasza unikalna koncepcja podejścia do negocjacji: "DOBRY BIZNES? SIĘGNIJ PO WIĘCEJ" pokazuje rolę świadomości negocjacyjnej w kreowaniu negocjacyjnego wyniku. Koncepcja powstała w wyniku przeanalizowania setek tysięcy godzin negocjacji. Zaprojektowaliśmy specjalne narzędzia negocjacyjne, dzięki którym już w 12 tygodni uzyskasz zwrot z inwestycji w nasz trening negocjacyjny.

Nie opowiemy Ci historii o sukcesie – sprawimy, że Twoja negocjacyjna historia będzie sukcesem!

ROI of 9.86 x course fee.jpg

Skąd wiemy że nasze Treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich Uczestnicy! 99% Uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

digital-corner.png

ELEKTRONICZE NARZĘDZIA WYOSTRZAJĄCE NEGOCJACYJNE ZMYSŁY

Ukończenie tego treningu jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona Alumni Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagać Ci zintensyfikować działania po treningowe.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i diabelnie skuteczne narzędzie oparte na naszej złotej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: zbadaj swoje negocjacje, pomożemy Ci zdiagnozować czy coś im dolega i wspólnie wypiszemy receptę. Dzięki temu narzędziu lekarstwo zaaplikuje się prawie samo :);

  • Biblioteka: nie tylko wielka kolekcja materiałów treningowych, ale i nauczki, porady, e-book'i, filmy oraz blogi. Negocjacje są naprawdę fascynujące!

Sięgnij po nowe, doskonałe elektroniczne narzędzia wyostrzające negocjacyjne zmysły.

"Najlepsze szkolenie, na jakim byłem. Świetna instrukcja, porządek szkolenia. Każdy powinien przejść szkolenie, jeśli negocjacje są mu potrzebne w pracy. Kopalnia wiedzy. Scenki negocjacyjne świetnym uzupełnieniem wiedzy teoretycznej."

Mariusz Bogacz
Specjalista ds. Rozwoju Klientów – Danone Sp. z o.o.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Chcesz być Profesjonalnym Negocjatorem, który osiąga ponadprzeciętne wyniki? Skorzystaj z Treningu Umiejętności Negocjacyjnych Scotwork

Treningi Umiejętności Negocjacyjnych

Musisz zwiększyć efektywność biznesu, wzmacniać relacje z Partnerami, rozwijać kulturę biznesową swojej organizacji? Porozmawiaj z jednym z naszych Managerów Projektów Negocjacyjnych – mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Konsulting

Ostatni wpis na blogu:

Geek, który wynegocjował koronę i stał się królem świata

Z tego artykułu dowiesz się: • Co odróżnia zamkniętego w swoim technologicznym świecie geeka od prezesów i właścicieli największych firm branży IT? • Czy negocjowanie to tylko figura retoryczna czy ścieżka do osiągania sukcesów w relacjach zawodowych i prywatnych? • Dlaczego mądre negocjacje to nie tylko narzędzie do zarabiania pieniędzy, ale również sposób na chronienie swoich zasobów?

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami