„DOBRY BIZNES?
SIĘGNIJ PO WIĘCEJ” – KONCEPCJA

Wyostrz swój negocjacyjny instynkt. Bądź nastawiony na proces z wizją celu. Buduj silniejsze relacje z klientami, kontrahentami, współpracownikami. Nasza unikalna koncepcja podejścia do negocjacji: "DOBRY BIZNES? SIĘGNIJ PO WIĘCEJ" pokazuje rolę świadomości negocjacyjnej w kreowaniu negocjacyjnego wyniku. Koncepcja powstała w wyniku przeanalizowania setek tysięcy godzin negocjacji. Zaprojektowaliśmy specjalne narzędzia negocjacyjne, dzięki którym już w 12 tygodni uzyskasz zwrot z inwestycji w nasz trening negocjacyjny.

Nie opowiemy Ci historii o sukcesie – sprawimy, że Twoja negocjacyjna historia będzie sukcesem!

ROI of 9.86 x course fee.jpg

Skąd wiemy że nasze Treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich Uczestnicy! 99% Uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

ELEKTRONICZE NARZĘDZIA WYOSTRZAJĄCE NEGOCJACYJNE ZMYSŁY

Ukończenie tego treningu jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona Alumni Scotwork – Klubu Negocjatora Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagać Ci zintensyfikować działania podczas 3-miesięcznego "follow up", oraz później, negocjując zgodnie z systemem Scotwork.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i diabelnie skuteczne narzędzie oparte na naszej złotej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: zbadaj swoje negocjacje, pomożemy Ci zdiagnozować czy coś im dolega i wspólnie wypiszemy receptę. Dzięki temu narzędziu lekarstwo zaaplikuje się prawie samo :);

  • Biblioteka: nie tylko wielka kolekcja materiałów treningowych, ale i nauczki, porady, e-book'i, filmy oraz blogi. Negocjacje są naprawdę fascynujące!

Sięgnij po nowe, doskonałe elektroniczne narzędzia wyostrzające negocjacyjne zmysły.

"Najlepsze szkolenie, na jakim byłem. Świetna instrukcja, porządek szkolenia. Każdy powinien przejść szkolenie, jeśli negocjacje są mu potrzebne w pracy. Kopalnia wiedzy. Scenki negocjacyjne świetnym uzupełnieniem wiedzy teoretycznej."

Mariusz Bogacz
Specjalista ds. Rozwoju Klientów – Danone Sp. z o.o.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Chcesz być Profesjonalnym Negocjatorem, który osiąga ponadprzeciętne wyniki? Skorzystaj z Treningu Umiejętności Negocjacyjnych Scotwork

Treningi Umiejętności Negocjacyjnych

Musisz zwiększyć efektywność biznesu, wzmacniać relacje z Partnerami, rozwijać kulturę biznesową swojej organizacji? Porozmawiaj z jednym z naszych Managerów Projektów Negocjacyjnych – mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Konsulting

Ostatni wpis na blogu:

Mieć ciastko, czy zjeść ciastko?

Opowiastki z życia, życiowego negocjatora. Wymiana opon na zimowe. Wiosną, kiedy wymieniałem opony na letnie, okazało się, że stan zimowych nadaje je wyłącznie do utylizacji. Podczas kolejnej wymiany, przyszedł więc czas, aby sięgnąć do portfela i zapłacić za nowy komplet. Zdecydowałem się na opony znanej marki - średnia półka - niemieckiego producenta. Dokładnie w tydzień po ich wymianie na tylnej oponie pojawił się spory „bąbel” – jak określiła to moja córka. „Zjawisko” objawiło się na zewnętrznej ściance opony. Żadnych śladów obtarcia, uderzenia, czy innego mojego wpływu na ten stan rzeczy. Po prostu, pękł kord wewnątrz opony i ciśnienie wybrzuszyło jej strukturę. Niezwłocznie więc, wraz z rachunkiem, udałem się do miejsca zakupu.

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami