„REAL DEAL” – TO ROBI RÓŻNICĘ!

Wyostrz swój negocjacyjny instynkt.
Bądź nastawiony na proces z wizją celu. Buduj silniejsze relacje z klientami, kontrahentami, współpracownikami. Nasza unikalna koncepcja podejścia do negocjacji: "DOBRY BIZNES? SIĘGNIJ PO WIĘCEJ" pokazuje rolę świadomości negocjacyjnej w kreowaniu negocjacyjnego wyniku. Koncepcja powstała w wyniku przeanalizowania setek tysięcy godzin negocjacji. Zaprojektowaliśmy specjalne narzędzia negocjacyjne, dzięki którym już w 12 tygodni uzyskasz zwrot z inwestycji w nasz trening negocjacyjny.

Nie opowiemy Ci historii o sukcesie – sprawimy, że Twoja negocjacyjna historia będzie sukcesem!

roi.png

Skąd wiemy że nasze treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich uczestnicy! 99% uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny, a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

digital-corner.png

ELEKTRONICZNE NARZĘDZIA - KONTYNUUJ TRENING I ROZWÓJ

Ukończenie treningu jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona absolwentów Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagały Ci w codziennej pracy po zakończeniu treningu.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i skuteczne narzędzie oparte na naszej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: pomożemy Ci zdiagnozować Twoje negocjacje;

  • Biblioteka: wielka kolekcja materiałów treningowych, rekomendacje, porady, e-booki, filmy i blogi.

Sięgnij po nowe elektroniczne narzędzia i rozwijaj dalej swoje umiejętności.

"Najlepsze szkolenie, na jakim byłem. Świetna instrukcja, porządek szkolenia. Każdy powinien przejść szkolenie, jeśli negocjacje są mu potrzebne w pracy. Kopalnia wiedzy. Scenki negocjacyjne świetnym uzupełnieniem wiedzy teoretycznej."

Mariusz Bogacz
Specjalista ds. Rozwoju Klientów – Danone Sp. z o.o.

Business Transformation

John McMillan - Chairman, Scotwork

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Chcesz być profesjonalnym negocjatorem, który osiąga ponadprzeciętne wyniki? Skorzystaj z treningów doskonalenia umiejętności negocjacyjnych Scotwork.

Treningi negocjacyjne Scotwork

Chcesz zwiększyć efektywność biznesu, wzmacniać relacje z Partnerami, rozwijać kulturę biznesową swojej organizacji? Porozmawiaj z nami – mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Konsulting negocjacyjny

Ostatni wpis na blogu:

Odpuść, nadszedł czas by się pojednać

Po trudnych negocjacjach, pojednanie się z drugą stroną może być niezwykle trudne. Nie jest to dla nikogo zaskoczeniem, tym bardziej, że tylko 21% negocjatorów uważa, że po zakończeniu negocjacji relacje między stronami ulegają wzmocnieniu.

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020