Scotwork-wirtualne-treningi-negocjacje-online.png

Szkolenie jest wirtualne, nauka jest prawdziwa

Opublikowane: maj 14 , 2020
Autor: Mark Simpson

We współczesnym świecie coraz częściej spotykamy się i negocjujemy wirtualnie, a w obecnym, jakże niepewnym okresie, robimy to jeszcze częściej. Zapotrzebowanie na umiejętności radzenia sobie z tymi nowymi wyzwaniami jest oczywiste. W związku z tym Scotwork uruchomił wirtualny (online, w czasie rzeczywistym) trening doskonalenia umiejętności negocjacyjnych.

Od 45 lat pomagamy naszym klientom osiągać lepsze wyniki, szybciej rozwiązywać konflikty, wzmacniać relacje i tworzyć lepszą kulturę prowadzenia biznesu. Teraz pomagamy robić to wszystko i jeszcze więcej, zdalnie.

Podczas gdy szkolenie jest wirtualne, nauka jest prawdziwa. W pełnym komforcie zdalnej pracy nasi eksperci pomogą Twojemu zespołowi rozwinąć kluczowe umiejętności negocjacyjne.

Nigdy do tej pory nie było lepszego czasu na podnoszenie kwalifikacji Twojego zespołu.

Na całym świecie nasze rządy podkreślają znaczenie bycia "życzliwymi dla siebie" i "współpracy". W normalnych okolicznościach nasze potrzeby, pragnienia i cele są sprzeczne z potrzebami i celami innych osób, z którymi mamy do czynienia. Teraz, w tym niepewnym i stresującym czasie, będzie
to prawdopodobnie jeszcze częstszym zjawiskiem, zarówno w pracy, jak i w domu.

Nasze rodziny, przedsiębiorstwa, a nawet społeczeństwa, są jak wielkie i złożone maszyny. Tarcie i wysoka temperatura są nieuniknione. W maszynach stosuje się smar do zmniejszania temperatury i minimalizacji tarcia. Smar pomiędzy ludźmi i organizacjami to zdolność do negocjacji.

Umożliwienie nabycia odpowiednich umiejętności negocjowania członkom Twojego zespołu, nie tylko zapewni im konstruktywne i użyteczne zajęcie, ale także wyposaży ich w umiejętności i narzędzia do radzenia sobie podczas wszelkich negocjacji, czy to teraz, w czasie kryzysu, czy w przyszłości.

Nasze szkolenia są prowadzone zarówno w formule otwartej jak i zamkniętej. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

 

Scotwork prowadzi otwarty kurs Virtual Advancing Negotiation Skills (VANS).

Ty i Twój zespół możecie dołączyć do nas z dowolnego miejsca. 

Skontaktuj się z nami teraz, zarezerwuj miejsce, uzyskać więcej szczegółów.

Zadzwoń: 22 479 59 53

Napisz: info.pl@scotwork.com


Prześlij

blogAuthor

O Autorze:

Mark Simpson
No bio is currently avaliable

Ostatni wpis na blogu:

Co dla jednego pokarmem, dla drugiego trucizną

Jaka jest pierwsza myśl, która przychodzi Ci do głowy kiedy słyszysz słowo "sęp"? Przewiduje, że najpierw nasuwa Ci się na myśl obraz pasożytniczych, potwornych stworzeń ucztujących na gnijącej padlinie. Później odczuwasz lekkie ściśnięcie żołądka i niemiły smak w ustach. W ludzkim kontekście każdy z nas pomyśli o bezwzględnej, nieprzyjemnej osobie, żerującej na słabszych...

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020