ADVANCING NEGOTIATION SKILLS 2 (ANS2)

Wzmocnij i odśwież wiedzę oraz swoje negocjacyjne umiejętności podczas 2-dniowego treningu. Kolejny etap dynamicznego warsztatu, podczas którego będziemy negocjować nowe zadania negocjacyjne. Ten etap to pogłębianie własnych doświadczeń, uczenie się na tym, co wydarzyło się od zakończenia treningu ANS. Wspólnie stworzymy ścieżkę Twojego negocjacyjnego rozwoju, kończąc ten etap jeszcze lepiej i pewniej będziesz kontrolować negocjacje i zwiększać ich efektywność.

Ten trening dedykowany jest tym, którzy po treningu Advancing Negotiation Skills chcą rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności.

TRENING W FORMULE OTWARTEJ

Otwarta formuła treningowa przyciąga ludzi na różnym poziomie doświadczeń, stanowisk, funkcji, umiejętności. Tak jak w życiu, jak na co dzień, Ta różnorodność sprzyja wielowymiarowemu uczeniu się od siebie nawzajem przy wydatnej pomocy konsultantów Scotwork. Przyjedź w pojedynkę lub razem z maksymalnie trzema innymi osobami z Twojej organizacji.

TRENING W FORMULE ZAMKNIĘTEJ

Trening zamknięty zbudujemy wokół Twoich potrzeb i potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu wyjątkowemu treningowi zaczniesz rozwijać negocjacyjne myślenie w swojej organizacji. Przygotuj 12 uczestników na niezapomnianą przygodę, która zmieni ich biznesowe, ale i prywatne życie.

DOŁĄCZ DO GRUPY W FORMULE OTWARTEJ

Zapisz się do grupy w formule otwartej i zrewolucjonizuj swoje negocjacje. Intensywny, angażujący trening, wparcie naszych konsultantów oraz obecność uczestników z różnych organizacji ze zróżnicowanym profilem zawodowym i doświadczeniem pozwoli Ci udoskonalić i zmienić swoją praktykę negocjacyjną.

Trening Data rozpoczęcia Data zakończenia Lokalizacja Zarejestruj się
ANS 26.08.2020 28.08.2020 Warszawa
ANS2 22.10.2020 23.10.2020 Warszawa
ANS 25.11.2020 27.11.2020 Warszawa
The Scotwork Experience

Komentarze Uczestników Treningów Scotwork

Tutors Perspective

Annabel Shorter - Senior Consultant at Scotwork

"Excellent course covering key negotiation skills in a fun but very productive way. Highly recommended by colleagues and I was not disappointed. There was a lot covered in the 3 days but carried out well and notes handed out in a useful format will definitely be used regularly going forward"

Sandra Mearns
Emerging Europe Trade Marketing Manager - The Edrington Group

Ostatni wpis na blogu:

Co dla jednego pokarmem, dla drugiego trucizną

Jaka jest pierwsza myśl, która przychodzi Ci do głowy kiedy słyszysz słowo "sęp"? Przewiduje, że najpierw nasuwa Ci się na myśl obraz pasożytniczych, potwornych stworzeń ucztujących na gnijącej padlinie. Później odczuwasz lekkie ściśnięcie żołądka i niemiły smak w ustach. W ludzkim kontekście każdy z nas pomyśli o bezwzględnej, nieprzyjemnej osobie, żerującej na słabszych...

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020