TRENING ONLINE

Virtual Advancing Negotiation Skills

We współczesnym świecie coraz częściej spotykamy się i negocjujemy wirtualnie. W obecnych, jakże niepewnych czasach, robimy to jeszcze częściej. W związku z tym uruchomiliśmy nasz innowacyjny multimedialny i wirtualny trening doskonalenia umiejętności negocjacyjnych.

Dla kogo jest ten trening?

 

Odpowiedź jest prosta. VANS doskonale nadaje się dla każdego, kto prowadzi negocjacje niezależnie od tego na jakim znajduje się szczeblu wewnątrz organizacji, niezależnie od tego czy negocjuje z partnerem zewnętrznym czy wewnętrznym. W pełnym komforcie zdalnej pracy nasi eksperci szkolą pracowników z wszystkich obszarów organizacji: sprzedaż, zakupy, HR, zarządzanie i wiele innych.

 

Od 45 lat pomagamy naszym klientom osiągać lepsze wyniki, szybciej rozwiązywać konflikty, wzmacniać relacje i budować dodatkową przewagę negocjacyjną. Teraz pomagamy robić to wszystko i jeszcze więcej, zdalnie.

 

Podczas gdy szkolenie jest wirtualne, nauka jest prawdziwa. 

 

“Jestem zachwycony multimedialnym, wirtualnym treningiem Scotwork oraz wysokim poziomem zaangażowania i wiedzy trenerów. Zauważyłem już zmiany, które, jestem przekonany, przyniosą znaczny zwrot z naszej inwestycji.”

 

Simon Thomas – Chief Commercial Officer, FIFA

Czego uczy VANS?

 

SZTUKA KONTROLI

Wiedza, gdzie i jak przejąć kontrolę jest podstawą skutecznych negocjacji

 

PRIORYTETY

Nasze narzędzie online do przygotowania się do negocjacji pozwala jasno definiować cele i priorytety oraz poradzić sobie z ich złożonością 

 

PROCES NEGOCJACYJNY

Świadomość ośmiu kroków procesu negocjacyjnego i biegłość w poruszaniu się między nimi pomaga w budowaniu dobrych porozumień

 

“Jako firma (125 000 pracowników) posiadająca biura na całym świecie, zaprosiliśmy Scotwork do współpracy w zakresie szkoleń negocjacyjnych. Ponad 10 lat później nadal pracujemy z nimi na całym świecie, wypracowując zyski dla naszej organizacji. Pracownicy, których szkolimy mówią, że to najlepszy trening, w jakim kiedykolwiek brali udział.”

 

Rick Brook, SVP Global Client Operations - WPP

Więcej na temat treningu

UCZY I INSPIRUJE

Idealnie dopasowany do Twojego biznesu VANS uczy jak negocjować w sposób profesjonalny, etyczny i skuteczny. Zapewni on Twojemu zespołowi umiejętność przejmowania kontroli oraz da im pewność siebie, pozwoli uniknąć zagrożeń, przejąć inicjatywę i zastosować kreatywne techniki w celu wynegocjowania najlepszego porozumienia. Wszystko to odbywa się w nowoczesnym, inspirującym, praktycznym, nastawionym na pracę zespołową i zabawę środowisku.

PRAKTYKA PONAD TEORIĄ

VANS stosuje praktyczne podejście do budowania umiejętności. 80% czasu poświęcamy się na zadania negocjacyjne, a 20% na krótkie wykłady. Każde zadanie oparte jest na scenariuszu typowego konfliktu negocjacyjnego. Uczestnicy pracują w zespołach i budują porozumienia stosując różne techniki negocjacyjne. Każdy moduł treningu obejmuje krótki wykład, przygotowanie się do zadania negocjacyjnego, negocjacje i ich analizę w oparciu o nagrany materiał oraz rekomendacje konsultantów Scotwork. 

NASI TRENERZY

VANS jest prowadzony przez dwóch ekspertów Scotwork posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie negocjacji. Poddają oni ocenie zadania negocjacyjne w czasie rzeczywistym, udzielają natychmiastowych informacji zwrotnych, dają wskazówki i rekomendacje. Dzięki temu, że jeden trener pracuje z maksimum 6 osobami, każdy uczestnik ma gwarancję treningu najwyższej jakości.

PRAKTYCZNY FORMAT

VANS przenosi salę szkoleniową na pulpit Twojego komputera. Trening jest prowadzony w bezpiecznym, wirtualnym środowisku dla łatwiejszego zdobywania wiedzy i nabywania praktyki. Oszczędzając czas i koszty dojazdu oraz zakwaterowania, zapewniasz sobie elastyczność w szkoleniu swoich ludzi poza biurem i oferujesz im wygodę uczenia się kluczowych umiejętności negocjacyjnych w domu. 

Przed i Po

VANS to co więcej niż tylko krótki trening. Dla wielu osób jest to punkt wyjścia do budowania umiejętności na całe życie.

PRZED TRENINGIEM

Przed każdym szkoleniem poznajemy problemy i wyzwania, z którymi musisz się mierzyć w swoim życiu zawodowym. Oceniamy poziom Twoich umiejętności, poznajemy Twoje wymagania, dopasowujemy trening do Twoich potrzeb. 

ANKIETY VANS

Przed rozpoczęciem treningu zachęcamy do przybliżenia nam organizacji, w której pracujecie. To, w połączeniu z analizą uczestników, pozwala naszym trenerom skoncentrować trening na zwiększaniu wiedzy jak i dopasowaniu treningu do specyfiki, potrzeb i celów biznesowych.

WSPARCIE PO TRENINGU

Po ukończeniu VANS nadal korzystasz z narzędzi i materiałów, które pomogą Ci kontynuować trening i dalszy rozwój umiejętności. Otrzymujesz bezpłatny dostęp do Scotwork Toolbox, z materiałami, aplikacjami i narzędziami, które inspirują i pomagają w przyszłych negocjacjach. 

Jak wypada Twoja firma w porównaniu z innymi z danej branży?

Jak umiejętności negocjacyjne Twojej organizacji są oceniane w porównaniu z innymi w danej branży ? Dowiedz się dzięki Badaniu Potencjału Negocjacyjnego

Man Glasses Small Min 2

Scotwork na świecie