ŹRÓDŁA I ZASOBY

Pomoc ekspertów Scotwork w zasięgu ręki!

Zapoznaj się z wybranymi trudniejszymi kwestiami negocjacyjnymi w naszych materiałach informacyjnych. Dowiedz się więcej o kursach negocjacyjnych Scotwork. Skorzystaj z naszych najlepszych wskazówek i porad, aby Twoje negocjacje były bardziej skuteczne.

Jeśli chcesz otrzymywać sugestie rozwiązań problemów negocjacyjnych, zostaw nam swój adres e-mail.

Cenimy Twoją prywatność. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

BROSZURY

NEGOTIATION eBOOKS

dirty-tricks-ebook-scotwork-negocjacje.png (4)

Nieuczciwe zagrania

Wszystko czego szukasz znajdziesz tutaj. Każdego dnia eksperci Scotwork biorą udział w negocjacjach na całym świecie. Analiza ponad 100 tysięcy godzin procesów zawierania umów ujawniła powszechny proceder stosowania manipulacyjnych chwytów, od tych zupełnie niegroźnych do takich, które mogą nosić znamiona oszustwa. Wszystko znajdziesz tutaj.

prawda o klamstwie scotwork.png

CAŁA PRAWDA O KŁAMSTWIE

Negocjacje mogą odsłonić ciemną stronę naszej osobowości. Czasami nawet najbardziej uczciwi z nas wyzbywają się żelaznych zasad i naginają rzeczywistość w imię zawarcia lukratywnego porozumienia. Dlaczego tak wielu z nas, kiedy zasiada do stołu negocjacyjnego, akceptuje takie działania i przedkłada czynnik ekonomiczny ponad prawdę?

power of you scotwork.png

ODKRYJ W SOBIE SIŁĘ

Dla wielu osób, określenie "psychologia negocjacji" przywołuje na myśl obraz negocjatorów grających w psychologiczne gierki, sprytnie manipulujących i przejmujących kontrolę nad umysłem swoim oponentów. To wszystko po to, żeby przeciwnicy zaakceptowali każdą propozycję. Jak podczas sesji hipnozy "trzy, dwa, jeden..." pstryknięcie palcami i sprawa załatwiona.

7 Deadly Sins of Negotiation Preparation

Stephen White - Chairman, Scotwork

Tutors Perspective

Annabel Shorter - Senior Consultant at Scotwork

Ostatni wpis na blogu:

8 zasad negocjowania w czasie recesji

Recesja stała się faktem. Media nie pozostawiają nam żadnych wątpliwości, że dla wielu przedsiębiorstw nadchodzą ciężkie czasy. Jak sobie z tym poradzić? Co powinniśmy zrobić? Poczekać na rozwój wydarzeń? Mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze? Nie wydaje nam się. Jesteśmy pewni, że to, czy dane przedsiębiorstwo przetrwa i czy będzie się rozwijać (lub nie), będzie zależało od umiejętność skutecznego negocjowania przez ludzi, którzy działają na pierwszej linii frontu. Osoby odpowiedzialne za przetrwanie, wydajność, utrzymanie i rozwój swoich organizacji.

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020