PRAWDZIWI
NEGOCJACYJNI EKSPERCI

Innowacyjny consulting negocjacyjny, niezapomniane i bardzo skuteczne treningi, pozyskanie świadomości i instynktu negocjacyjnego - Scotwork wnosi do Waszego biznesu nową jakość. To, co do tej pory sądziliście o negocjacjach zmienimy w spójne narzędzie do zwielokrotnienia profitów, wzmocnienia relacji, komercjalizowania idei – tak powstaje organizacja negocjacyjna na miarę maszych, jakże skomplikowanych czasów.

NASZE KORZENIE TO NAUKA

Wszystko zaczęło się w 1975 roku od próby zrozumienia mechanizmów negocjacji. Czasochłonne prace odkryły prawidłowości obecne w każdych negocjacjach. Identyfikacja zasad i opisanie technik krok po kroku przynosiło nadspodziewanie dobre efekty. Tak powstał sukces – połączenie unikalnego know-how ze świetną metodyką coaching'ową.

real-insights-chairs.jpg

MAMY WPŁYW NA RZECZYWISTOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

To powód do dumy, ale i wielka odpowiedzialność. Ponad 230 tyś. menedżerów negocjuje w systemie Scotwork, w 24 językach. Jesteśmy najstarszą i największą niezależną negocjacyjną firmą konsultingową na świecie. Nasze oddziały operują w 40 krajach, nasi konsultanci – w ponad stu! Z naszego doświadczania korzystają firmy i organizacje wszystkich branż uzdrawiając swój biznes stosując negocjacje jako narzędzie zarządcze. Każdy, kto aplikuje naszą filozofię staje się lepszym człowiekiem. Umiejętność zdrowego, mądrego komunikowania się jest bowiem jedną z podstawowych umiejętności każdego człowieka bez względu na szerokość geograficzną.

map.png