PRAWDZIWI
NEGOCJACYJNI EKSPERCI

Innowacyjny consulting negocjacyjny, niezapomniane i bardzo skuteczne treningi, pozyskanie świadomości i instynktu negocjacyjnego - Scotwork wnosi do Waszego biznesu nową jakość. To, co do tej pory sądziliście o negocjacjach zmienimy w spójne narzędzie do zwielokrotnienia profitów, wzmocnienia relacji, komercjalizowania idei – tak powstaje organizacja negocjacyjna na miarę maszych, jakże skomplikowanych czasów.

NASZE KORZENIE TO NAUKA

Wszystko zaczęło się w 1975 roku od próby zrozumienia mechanizmów negocjacji. Czasochłonne prace odkryły prawidłowości obecne w każdych negocjacjach. Identyfikacja zasad i opisanie technik krok po kroku przynosiło nadspodziewanie dobre efekty. Tak powstał sukces – połączenie unikalnego know-how ze świetną metodyką coaching'ową.

real-insights-chairs.jpg

MAMY WPŁYW NA RZECZYWISTOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

To powód do dumy, ale i wielka odpowiedzialność. Ponad 230 tyś. menedżerów negocjuje w systemie Scotwork, w 24 językach. Jesteśmy najstarszą i największą niezależną negocjacyjną firmą konsultingową na świecie. Nasze oddziały operują w 40 krajach, nasi konsultanci – w ponad stu! Z naszego doświadczania korzystają firmy i organizacje wszystkich branż uzdrawiając swój biznes stosując negocjacje jako narzędzie zarządcze. Każdy, kto aplikuje naszą filozofię staje się lepszym człowiekiem. Umiejętność zdrowego, mądrego komunikowania się jest bowiem jedną z podstawowych umiejętności każdego człowieka bez względu na szerokość geograficzną.

map.png

Ostatni wpis na blogu:

Mieć ciastko, czy zjeść ciastko?

Opowiastki z życia, życiowego negocjatora. Wymiana opon na zimowe. Wiosną, kiedy wymieniałem opony na letnie, okazało się, że stan zimowych nadaje je wyłącznie do utylizacji. Podczas kolejnej wymiany, przyszedł więc czas, aby sięgnąć do portfela i zapłacić za nowy komplet. Zdecydowałem się na opony znanej marki - średnia półka - niemieckiego producenta. Dokładnie w tydzień po ich wymianie na tylnej oponie pojawił się spory „bąbel” – jak określiła to moja córka. „Zjawisko” objawiło się na zewnętrznej ściance opony. Żadnych śladów obtarcia, uderzenia, czy innego mojego wpływu na ten stan rzeczy. Po prostu, pękł kord wewnątrz opony i ciśnienie wybrzuszyło jej strukturę. Niezwłocznie więc, wraz z rachunkiem, udałem się do miejsca zakupu.

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami