PRAWDZIWI
NEGOCJACYJNI EKSPERCI

Intensywne, interaktywne i angażujące treningi Scotwork skutecznie wnoszą do biznesów naszych klientów nową jakość. Nasi negocjacyjni eksperci, korzystając z lat doświadczeń proponują sprawdzone techniki zwiększające skuteczność negocjacji. Pomagamy organizacjom poprawiać rentowność, wzmacniać relacje biznesowe i wpływać na swoje otoczenie rynkowe. negocjacyjne

NAUKOWE PODSTAWY I DOŚWIADCZENIE

Wszystko zaczęło się w 1975 roku od próby zrozumienia mechanizmów negocjacji. Miesiące pracy pozwoliły odkryć prawidłowości obecne w każdych negocjacjach oraz strukturę każdych negocjacji. Zidentyfikowane zasady i techniki przynosiły doskonałe efekty za każdym razem. Tak powstał unikalny model treningowy Scotwork, dzięki któremu z naszego doświadczenia mogą korzystać inni.

real-insights-chairs.jpg

WPŁYWAMY NA RZECZYWISTOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

Ponad 300 tys. menedżerów wzięło udział w programach rozwojowych Scotwork, w 25 językach. Jesteśmy najstarszą i największą niezależną negocjacyjną firmą konsultingową na świecie z oddziałami w 40 krajach. Treningi Scotwork wpływają na rozwój naszych klientów, firm i organizacji wszystkich branż.

map.png