Nieustannie się rozwijamy!

Dzięki decyzjom podjętym kiedyś - o wprowadzeniu na ścieżkę kształcenia negocjacyjnego Państwa współpracowników, dzisiaj Waszą organizację wspomagają Alumni Scotwork. Osoby te zrobiły pierwszy, kluczowy krok na drodze do zdobycia Profesji: Negocjator. Każde kolejne działanie będzie udoskonalać tę kluczową nie tylko dla biznesu, ale i życia osobistego kompetencję: umiejętność negocjowania.

Celem Scotwork jest wprowadzać najwyższe standardy skuteczności negocjacyjnej poprzez dostarczanie wiedzy i narzędzi w skomplikowanym świecie półprawd, relatywizmu, przewartościowań. Spójność działania negocjacyjnego pracowników i całej organizacji to jedyny model do uzyskania trwałych, systemowych negocjacyjnych sukcesów!

Łączenie doświadczeń i innowacji jest niezmiernie ważnym elementem rozwoju, dlatego chcemy przedstawić Państwu narzędzie on-line pomagające zarządzać procesem negocjacji - SCOTWORK TOOLS. Nadszedł zatem idealny moment, żebyśmy się spotkali by odpowiedzieć na negocjacyjne wyzwania Państwa biznesu.

roi.png

Skąd wiemy że nasze treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich uczestnicy! 99% uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny, a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

DIAGNOZA UMIEJĘTNOŚCI

Jaka jest negocjacyjna efektywność Twojej organizacji? Czy – porównując się ze swoją konkurencją – jesteście mniej, tak samo czy bardziej efektywni? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na te pytania, a co więcej znajdziemy luki i zaniedbania komunikacyjne, przez które wypływają z Twojego biznesu pieniądze, gdzie tracisz swój potencjał i przewagę.

PRZETESTUJ POZIOM UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH

Sprawdź czy Twoi współpracownicy posiadają negocjacyjny instynkt, wiedzę i takie cechy, które predestynują ich do osiągania negocjacyjnych celów. Dzięki odpowiedzi na specjalnie skomponowany system 75 pytań, otrzymasz raport diagnozujący:

  • jak efektywnie Twoi współpracownicy rzeczywiście negocjują,
  • prawidłowości w błędnych odpowiedziach (czy jest jakieś źródło
    takiego stanu rzeczy?),
  • luki w wiedzy i kompetencjach (i inne potrzeby edukacyjne) 
  • priorytety w rozwoju umiejętności,
  • poziom intuicji negocjacyjnej,
  • potencjalny zwrot z inwestycji pochodzący z umiejętności negocjacyjnych,
  • poziom Twojego biznesu na tle innych firm.

W JAKI SPOSÓB PRZEPROWADZAĆ PORÓWNANIA?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad porównaniem swoich negocjacyjnych możliwości do możliwości Waszej konkurencji / kontrahentów / innych firm na Twoim rynku? Nasz Trening Umiejętności Negocjacyjnych jest przeprowadzany w różnych firmach, wielu branż, działających na różnych rynkach, dzięki temu mamy możliwość tworzenia porównań, budowania statystyk. Zadaj nam pytanie, czy Twój sektor stał się już dla nas obiektem badań i porównaj się z najlepszymi i medianą lub rozpocznij naszą misję badania Twoje branży na tym rynku. W krótkim czasie przyniesiemy odpowiedzi na wiele istotnych dla Ciebie pytań i pomożemy wyznaczyć Ci kierunki negocjacyjnego rozwoju. Z całą pewnością staniesz się dzięki temu jeszcze lepszym menedżerem, dlatego skontaktuj się z nami.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Konsultantem

NEGOCJACYJNY SPARRING PARTNER

Niektóre negocjacyjne wyzwania są w stanie zatrwożyć nawet najbardziej doświadczonych negocjatorów. Doświadczeni konsultanci Scotwork staną u Twojego boku, by przygotować Cię indywidualnie lub w teamie do takich sytuacji. Staniemy się negocjacyjnym sparring partnerem, sprawdzimy strategie, zweryfikujemy propozycje, pomożemy od początku do końca.

UPRAWDOPODOBNIĆ SWÓJ SUKCES

Kiedy negocjujesz duży kontrakt, zgadzasz się na globalny deal, czy siadasz do wielostronnych wielowymiarowych negocjacji – Scotwork może stać się dla Ciebie wsparciem. Możemy, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia, wiedzę i umiejętności stać się Twoim negocjatorem. W uzgodnionych ram zastąpimy Cię w części lub całości tego procesu, wszystko zależy od tego jak duży biznes prowadzisz, kim jest druga strona, jaka jest koncepcja relacji w jakich z nią jesteś. Możemy również stać się częścią Twojego negocjacyjnego zespołu, dlatego proces przygotowania może obejmować różne zakresy działania w teamie. Dowiedz się więcej o takiej formie negocjacyjnego wsparcia.

 

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Konsultantem

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

Chcesz być profesjonalnym negocjatorem, który osiąga ponadprzeciętne wyniki? Skorzystaj z treningów doskonalenia umiejętności negocjacyjnych Scotwork.

Treningi negocjacyjne Scotwork

Chcesz zwiększyć efektywność biznesu, wzmacniać relacje z Partnerami, rozwijać kulturę biznesową swojej organizacji? Porozmawiaj z nami – mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Konsulting negocjacyjny

Ostatni wpis na blogu:

Co dla jednego pokarmem, dla drugiego trucizną

Jaka jest pierwsza myśl, która przychodzi Ci do głowy kiedy słyszysz słowo "sęp"? Przewiduje, że najpierw nasuwa Ci się na myśl obraz pasożytniczych, potwornych stworzeń ucztujących na gnijącej padlinie. Później odczuwasz lekkie ściśnięcie żołądka i niemiły smak w ustach. W ludzkim kontekście każdy z nas pomyśli o bezwzględnej, nieprzyjemnej osobie, żerującej na słabszych...

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020