Idealny moment na spotkanie!

Drodzy Scotworkowcy!

Znajdujecie się w gronie osób, które negocjują w metodologii Scotwork. Stało się to dzięki udziałowi w Treningu Umiejętności Negocjacyjnych, po którym staliście się Alumni Scotwork. To pierwszy i najważniejszy krok na drodze do profesjonalnych negocjacji, krok po którym nie można się już się cofnąć – Alumni Scotwork pozostaniecie na zawsze!

Celem SCOTWORK POLSKA jest dostarczać wiedzę, doświadczenia i narzędzia pozwalające podnosić skuteczność Waszych negocjacji. Dlatego oddajemy w Wasze ręce narzędzie pozwalające jeszcze skuteczniej zarządzać procesem negocjacji – SCOTWORK TOOLS. Czyli... nadszedł idealny moment, żebyśmy się spotkali!

roi.png

Skąd wiemy że nasze treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich uczestnicy! 99% uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny, a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

ScotworkTools-V6.jpg

ELEKTRONICZE NARZĘDZIA WYOSTRZAJĄCE NEGOCJACYJNE ZMYSŁY

Ukończenie Treningu Umiejętności Negocjacyjnych jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona Alumni Scotwork – Klubu Negocjatora Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagać Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki w codziennych negocjacjach.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i diabelnie skuteczne narzędzie oparte na naszej złotej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: zbadaj swoje negocjacje, pomożemy Ci zdiagnozować czy coś im dolega i wspólnie wypiszemy receptę. Dzięki temu narzędziu lekarstwo zaaplikuje się prawie samo :);

  • Biblioteka: nie tylko wielka kolekcja materiałów treningowych, ale i nauczki, porady, e-book'i, filmy oraz blogi. Negocjacje są naprawdę fascynujące!

Sięgnij po SCOTWORK TOOLS

Ostatni wpis na blogu:

Co dla jednego pokarmem, dla drugiego trucizną

Jaka jest pierwsza myśl, która przychodzi Ci do głowy kiedy słyszysz słowo "sęp"? Przewiduje, że najpierw nasuwa Ci się na myśl obraz pasożytniczych, potwornych stworzeń ucztujących na gnijącej padlinie. Później odczuwasz lekkie ściśnięcie żołądka i niemiły smak w ustach. W ludzkim kontekście każdy z nas pomyśli o bezwzględnej, nieprzyjemnej osobie, żerującej na słabszych...

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020