Idealny moment na spotkanie!

Drodzy Scotworkowcy!

Znajdujecie się w gronie osób, które negocjują w metodologii Scotwork. Stało się to dzięki udziałowi w Treningu Umiejętności Negocjacyjnych, po którym staliście się Alumni Scotwork. To pierwszy i najważniejszy krok na drodze do profesjonalnych negocjacji, krok po którym nie można się już się cofnąć – Alumni Scotwork pozostaniecie na zawsze!

Celem SCOTWORK POLSKA jest dostarczać wiedzę, doświadczenia i narzędzia pozwalające podnosić skuteczność Waszych negocjacji. Dlatego oddajemy w Wasze ręce narzędzie pozwalające jeszcze skuteczniej zarządzać procesem negocjacji – SCOTWORK TOOLS. Czyli... nadszedł idealny moment, żebyśmy się spotkali!

ROI of 9.86 x course fee.jpg

Skąd wiemy że nasze Treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich Uczestnicy! 99% Uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

ScotworkTools-V6.jpg

ELEKTRONICZE NARZĘDZIA WYOSTRZAJĄCE NEGOCJACYJNE ZMYSŁY

Ukończenie Treningu Umiejętności Negocjacyjnych jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona Alumni Scotwork – Klubu Negocjatora Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagać Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki w codziennych negocjacjach.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i diabelnie skuteczne narzędzie oparte na naszej złotej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: zbadaj swoje negocjacje, pomożemy Ci zdiagnozować czy coś im dolega i wspólnie wypiszemy receptę. Dzięki temu narzędziu lekarstwo zaaplikuje się prawie samo :);

  • Biblioteka: nie tylko wielka kolekcja materiałów treningowych, ale i nauczki, porady, e-book'i, filmy oraz blogi. Negocjacje są naprawdę fascynujące!

Sięgnij po SCOTWORK TOOLS

Ostatni wpis na blogu:

Geek, który wynegocjował koronę i stał się królem świata

Z tego artykułu dowiesz się: • Co odróżnia zamkniętego w swoim technologicznym świecie geeka od prezesów i właścicieli największych firm branży IT? • Czy negocjowanie to tylko figura retoryczna czy ścieżka do osiągania sukcesów w relacjach zawodowych i prywatnych? • Dlaczego mądre negocjacje to nie tylko narzędzie do zarabiania pieniędzy, ale również sposób na chronienie swoich zasobów?

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami