Idealny moment na spotkanie!

Drodzy Scotworkowcy!

Znajdujecie się w gronie osób, które negocjują w metodologii Scotwork. Stało się to dzięki udziałowi w Treningu Umiejętności Negocjacyjnych, po którym staliście się Alumni Scotwork. To pierwszy i najważniejszy krok na drodze do profesjonalnych negocjacji, krok po którym nie można się już się cofnąć – Alumni Scotwork pozostaniecie na zawsze!

Celem SCOTWORK POLSKA jest dostarczać wiedzę, doświadczenia i narzędzia pozwalające podnosić skuteczność Waszych negocjacji. Dlatego oddajemy w Wasze ręce narzędzie pozwalające jeszcze skuteczniej zarządzać procesem negocjacji – SCOTWORK TOOLS. Czyli... nadszedł idealny moment, żebyśmy się spotkali!

ROI of 9.86 x course fee.jpg

Skąd wiemy że nasze Treningi przynoszą prawdziwą zmianę? Bo tak mówią ich Uczestnicy! 99% Uczestników twierdzi, że stali się lepszymi negocjatorami dzięki metodologii Scotwork. 98% ich przełożonych mówi, że trening Scotwork jest wart swojej ceny a osiągany ROI jest tego najlepszym potwierdzeniem.

40years.png

Ponad 40 lat negocjacyjnego doświadczenia pozwala nam przekazywać najlepszą i najlepiej uporządkowaną wiedzę z zakresu negocjacji. Dzięki temu nasi Klienci osiągają lepsze wyniki w życiu zawodowym i większą satysfakcję w życiu prywatnym.

ELEKTRONICZE NARZĘDZIA WYOSTRZAJĄCE NEGOCJACYJNE ZMYSŁY

Ukończenie Treningu Umiejętności Negocjacyjnych jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona Alumni Scotwork – Klubu Negocjatora Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagać Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki w codziennych negocjacjach.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i diabelnie skuteczne narzędzie oparte na naszej złotej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: zbadaj swoje negocjacje, pomożemy Ci zdiagnozować czy coś im dolega i wspólnie wypiszemy receptę. Dzięki temu narzędziu lekarstwo zaaplikuje się prawie samo :);

  • Biblioteka: nie tylko wielka kolekcja materiałów treningowych, ale i nauczki, porady, e-book'i, filmy oraz blogi. Negocjacje są naprawdę fascynujące!

Sięgnij po SCOTWORK TOOLS

Ostatni wpis na blogu:

Mieć ciastko, czy zjeść ciastko?

Opowiastki z życia, życiowego negocjatora. Wymiana opon na zimowe. Wiosną, kiedy wymieniałem opony na letnie, okazało się, że stan zimowych nadaje je wyłącznie do utylizacji. Podczas kolejnej wymiany, przyszedł więc czas, aby sięgnąć do portfela i zapłacić za nowy komplet. Zdecydowałem się na opony znanej marki - średnia półka - niemieckiego producenta. Dokładnie w tydzień po ich wymianie na tylnej oponie pojawił się spory „bąbel” – jak określiła to moja córka. „Zjawisko” objawiło się na zewnętrznej ściance opony. Żadnych śladów obtarcia, uderzenia, czy innego mojego wpływu na ten stan rzeczy. Po prostu, pękł kord wewnątrz opony i ciśnienie wybrzuszyło jej strukturę. Niezwłocznie więc, wraz z rachunkiem, udałem się do miejsca zakupu.

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami