TRENING UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH 2 [TUN2]

Wzmocnij, wysublimuj i odśwież wiedzę oraz swoje negocjacyjne umiejętności podczas 2-dniowego treningu. Kolejny etap dynamicznego warsztatu, podczas którego doświadczysz pięciu negocjacyjnych zadań. Ten etap to pogłębianie własnych doświadczeń, uczenie się na tym, co wydarzyło się od części pierwszej tego treningu. Wspólnie stworzymy ścieżkę Twojego negocjacyjnego rozwoju, kończąc ten etap jeszcze mocniej będziesz trzymać w garści negocjacyjną kontrolę i efektywność.

Ten trening dedykowany jest tym, którzy doświadczając Treningu Umiejętności Negocjacyjnych 1 chcą rozwijać się dalej wiedząc, że nie można spocząć na laurach.

TRENING W FORMULE OTWARTEJ

Otwarta formuła treningowa przyciąga ludzi na różnym poziomie doświadczeń, stanowisk, funkcji, umiejętności. Tak jak w życiu, jak na co dzień, Ta różnorodność sprzyja wielowymiarowemu uczeniu się od siebie nawzajem przy wydatnej pomocy Trenerów. Przyjedź w pojedynkę lub razem z maksymalnie trzema innymi osobami z Twojej organizacji.

TRENING W FORMULE ZAMKNIĘTEJ

Trening zamknięty zbudujemy wokół Twoich potrzeb I potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu wyjątkowemu treningowi, którego zakres może być bardzo dokładnie uzgodniony na etapie przygotowania zaczniesz integrować negocjacyjne myślenie w swojej organizacji. Przygotuj 12 Uczestników z Twoje organizacji na niezapomnianą przygodę, która zmieni ich biznesowe, ale i prywatne życie.

"Excellent course covering key negotiation skills in a fun but very productive way. Highly recommended by colleagues and I was not disappointed. There was a lot covered in the 3 days but carried out well and notes handed out in a useful format will definitely be used regularly going forward"

Sandra Mearns
Emerging Europe Trade Marketing Manager - The Edrington Group

The Scotwork Experience

Komentarze Uczestników Treningów Scotwork

Tutors Perspective

Annabel Shorter - Senior Consultant at Scotwork

Ostatni wpis na blogu:

Geek, który wynegocjował koronę i stał się królem świata

Z tego artykułu dowiesz się: • Co odróżnia zamkniętego w swoim technologicznym świecie geeka od prezesów i właścicieli największych firm branży IT? • Czy negocjowanie to tylko figura retoryczna czy ścieżka do osiągania sukcesów w relacjach zawodowych i prywatnych? • Dlaczego mądre negocjacje to nie tylko narzędzie do zarabiania pieniędzy, ale również sposób na chronienie swoich zasobów?

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami