TRENING UMIEJĘTNOŚCI
NEGOCJACYJNYCH 1 [TUN1]

Odkryj i rozwiń nowe umiejętności, które poznasz w niezwykle praktyczny sposób. Przekonaj się jak działają negocjacje, czym się rządzą, jak można wyznaczyć negocjacyjną mapę i na jaj podstawie skutecznie działać. Aż osiem rejestrowanych zadań negocjacyjnych pomoże Ci aplikować teorię w działania. Dzięki takiemu podejściu przedstawiane techniki – taktyki negocjacyjne natychmiast pokażą Ci jak realizować strategię aby osiągnąć cel.

Wszystko to i dużo więcej, doświadczysz podczas 3,5-dniowego, intensywnego treningu. Nasz dzień szkoleniowy trwa 12 godzin. Mamy maksymalnie 12 uczestników prowadzonych przez dwóch doświadczonych Negocjatorów-Trenerów.

Ukończenie treningu da Ci możliwość korzystania z narzędzi elektronicznych, które pomogą zintensyfikować działania podczas 3-miesięcznego "follow up".

digital-corner.png

ELEKTRONICZE NARZĘDZIA WYOSTRZAJĄCE NEGOCJACYJNE ZMYSŁY

Ukończenie tego treningu jest równoznaczne z wpisaniem Cię do ekskluzywnego grona Alumni Scotwork. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze świetnych narzędzi elektronicznych, które będą pomagać Ci zintensyfikować działania po treningowe.

  • Elektroniczne narzędzie do przygotowania negocjacji: proste i diabelnie skuteczne narzędzie oparte na naszej złotej regule 5 elementów dobrego przygotowania;

  • Negocjacyjne Narzędzie Diagnostyczne: zbadaj swoje negocjacje, pomożemy Ci zdiagnozować czy coś im dolega i wspólnie wypiszemy receptę. Dzięki temu narzędziu lekarstwo zaaplikuje się prawie samo :);

  • Biblioteka: nie tylko wielka kolekcja materiałów treningowych, ale i nauczki, porady, e-book'i, filmy oraz blogi. Negocjacje są naprawdę fascynujące!

Sięgnij po nowe, doskonałe elektroniczne narzędzia wyostrzające negocjacyjne zmysły.

TRENING W FORMULE OTWARTEJ

Otwarta formuła treningowa przyciąga ludzi na różnym poziomie doświadczeń, stanowisk, funkcji, umiejętności. Tak jak w życiu, jak na co dzień, Ta różnorodność sprzyja wielowymiarowemu uczeniu się od siebie nawzajem przy wydatnej pomocy Trenerów. Przyjedź w pojedynkę lub razem z maksymalnie trzema innymi osobami z Twojej organizacji.

TRENING W FORMULE ZAMKNIĘTEJ

Trening zamknięty zbudujemy wokół Twoich potrzeb I potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu wyjątkowemu treningowi, którego zakres może być bardzo dokładnie uzgodniony na etapie przygotowania zaczniesz integrować negocjacyjne myślenie w swojej organizacji. Przygotuj 12 Uczestników z Twoje organizacji na niezapomnianą przygodę, która zmieni ich biznesowe, ale i prywatne życie.

"Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Wszystkie kwestie przedstawione podczas szkolenia jestem w stanie realnie przełożyć na codzienną pracę."

Rafał Piotrowski
Key Account Manager – Unilever Polska

The Scotwork Difference

Comments from Scotwork Participants

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

DOŁĄCZ DO GRUPY W FORMULE OTWARTEJ

Zapisz się do grupy w formule otwartej i zrewolucjonizuj swoje negocjacje. Wparcie naszych Trenerów negocjacyjnych oraz obecność uczestników z różnych organizacji ze zróżnicowanym profilem zawodowym i doświadczeniami pozwoli Ci wdrożyć zmiany w swoim zachowaniu natychmiast i prześwietli Twoje negocjacje wielowymiarowo.

Trening Data rozpoczęcia Wprowadź datę Lokalizacja Zarejestruj się
ANS 20.08.2019 23.08.2019 okolice Warszawy
ANS 27.08.2019 30.08.2019 okolice Warszawy
ANS 17.09.2019 20.09.2019 okolice Warszawy
ANS 08.10.2019 11.10.2019 okolice Warszawy
ANS 05.11.2019 08.11.2019 okolice Warszawy
ANS 10.12.2019 13.12.2019 okolice Warszawy

Ostatni wpis na blogu:

Geek, który wynegocjował koronę i stał się królem świata

Z tego artykułu dowiesz się: • Co odróżnia zamkniętego w swoim technologicznym świecie geeka od prezesów i właścicieli największych firm branży IT? • Czy negocjowanie to tylko figura retoryczna czy ścieżka do osiągania sukcesów w relacjach zawodowych i prywatnych? • Dlaczego mądre negocjacje to nie tylko narzędzie do zarabiania pieniędzy, ale również sposób na chronienie swoich zasobów?

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami