TRENING NEGOCJACJI STRATEGICZNYCH [TNS]

Wypłyń poza skalę jednej transakcji – sięgnij do myślenia strategicznego. Każdy kto negocjuje w wysokocennych, ryzykownych relacjach, zarządza ludźmi w negocjacjach i chce stać się prawdziwym NEGOCJATOREM musi zmienić myślenie z taktycznego na strategiczny.

Do tej pory myślenie o negocjacjach to myślenie o tym co się dzieje w pokoju negocjacyjnym. Po tym treningu będziesz działać w innym kontekście. Analiza zachowań, budowa strategii i obserwacja procesu z lotu ptaka – teraz będziesz używać narzędzi analitycznych by nawigować skomplikowane negocjacje. Aby móc nimi skutecznie zarządzać nauczysz się zarządzać ludźmi w nich uczestniczącymi.

By móc wejść na mistrzowski poziom negocjacyjnego wtajemniczenia – musisz najpierw przejść Trening Umiejętności Negocjacyjnych 1 i mieć odpowiednie doświadczenie w myśleniu i pracy strategicznej.

TRENING W FORMULE OTWARTEJ

Otwarta formuła treningowa przyciąga ludzi na różnym poziomie doświadczeń, stanowisk, funkcji, umiejętności. Tak jak w życiu, jak na co dzień, Ta różnorodność sprzyja wielowymiarowemu uczeniu się od siebie nawzajem przy wydatnej pomocy Trenerów. Przyjedź w pojedynkę lub razem z maksymalnie trzema innymi osobami z Twojej organizacji.

TRENING W FORMULE ZAMKNIĘTEJ

Trening zamknięty zbudujemy wokół Twoich potrzeb I potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu wyjątkowemu treningowi, którego zakres może być bardzo dokładnie uzgodniony na etapie przygotowania zaczniesz integrować negocjacyjne myślenie w swojej organizacji. Przygotuj 12 Uczestników z Twoje organizacji na niezapomnianą przygodę, która zmieni ich biznesowe, ale i prywatne życie.

"I have now engaged Scotwork personally in three different organisations where I have worked and on each occasion with great success. Introducing Scotwork into your organisation is not just about attending a training course, it's about embracing a whole new culture, language and way of working into your business to improve the overall effectiveness of people who are regularly involved in negotiations and ultimately driving better deals and incremental business."

David Ashmore
Business Delevelopment Director - Tectura

The Scotwork Experience

Komentarze Uczestników Treningów Scotwork

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

DOŁĄCZ DO GRUPY W FORMULE OTWARTEJ

Zapisz się do grupy w formule otwartej i zrewolucjonizuj swoje negocjacje. Wparcie naszych Trenerów negocjacyjnych oraz obecność uczestników z różnych organizacji ze zróżnicowanym profilem zawodowym i doświadczeniami pozwoli Ci wdrożyć zmiany w swoim zachowaniu natychmiast i prześwietli Twoje negocjacje wielowymiarowo.

Trening Data rozpoczęcia Wprowadź datę Lokalizacja Zarejestruj się
ANS 30.01.2018 02.02.2018 Otrębusy
ANS 13.02.2018 16.02.2018 okolice Warszawy
ANS2 20.02.2018 21.02.2018 okolice Warszawy
ANS2 21.02.2018 23.02.2018 okolice Warszawy
ANS 13.03.2018 16.03.2018 okolice Warszawy
CNS 22.03.2018 24.03.2018 okolice Warszawy

Ostatni wpis na blogu:

Mieć ciastko, czy zjeść ciastko?

Opowiastki z życia, życiowego negocjatora. Wymiana opon na zimowe. Wiosną, kiedy wymieniałem opony na letnie, okazało się, że stan zimowych nadaje je wyłącznie do utylizacji. Podczas kolejnej wymiany, przyszedł więc czas, aby sięgnąć do portfela i zapłacić za nowy komplet. Zdecydowałem się na opony znanej marki - średnia półka - niemieckiego producenta. Dokładnie w tydzień po ich wymianie na tylnej oponie pojawił się spory „bąbel” – jak określiła to moja córka. „Zjawisko” objawiło się na zewnętrznej ściance opony. Żadnych śladów obtarcia, uderzenia, czy innego mojego wpływu na ten stan rzeczy. Po prostu, pękł kord wewnątrz opony i ciśnienie wybrzuszyło jej strukturę. Niezwłocznie więc, wraz z rachunkiem, udałem się do miejsca zakupu.

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami