TRENING COACHINGU NEGOCJACYJNEGO [TCN]

Zostań negocjacyjnym coach'em by stale utrzymać Waszą firmę w negocjacyjnej formie! Ten unikalny trening daje Ci możliwość stania się negocjacyjnym autorytetem wewnątrz organizacji. Dzięki pozyskanej możliwości rozwijania ludzi, którzy negocjują zgodnie z metodologią Scotwork, firma uzyskuje spójność działań w coaching'u „on the job”. Naucz się w jaki sposób prawidłowo oceniać i dawać konstruktywny feedback. Wdrażaj nasze sprawdzone coaching'owe metody działania w negocjacjach; ucz się na podstawie naszych doświadczeń używając metody pomiaru kompetencji, by potem stosować je w rozwoju swoich współpracowników w celu osiągania przez nich swoich osobistych i zawodowych celów negocjacyjnych.

TRENING W FORMULE OTWARTEJ

Otwarta formuła treningowa przyciąga ludzi na różnym poziomie doświadczeń, stanowisk, funkcji, umiejętności. Tak jak w życiu, jak na co dzień, Ta różnorodność sprzyja wielowymiarowemu uczeniu się od siebie nawzajem przy wydatnej pomocy Trenerów. Przyjedź w pojedynkę lub razem z maksymalnie trzema innymi osobami z Twojej organizacji.

TRENING W FORMULE ZAMKNIĘTEJ

Trening zamknięty zbudujemy wokół Twoich potrzeb I potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu wyjątkowemu treningowi, którego zakres może być bardzo dokładnie uzgodniony na etapie przygotowania zaczniesz integrować negocjacyjne myślenie w swojej organizacji. Przygotuj 12 Uczestników z Twoje organizacji na niezapomnianą przygodę, która zmieni ich biznesowe, ale i prywatne życie.

"Cannot be faulted, invaluable!"

Robert Terrone
National Business Manager - Reckitt Benckiser

The Scotwork Experience

Komentarze Uczestników Treningów Scotwork

Dlaczego Scotwork? (Why Scotwork?)

DOŁĄCZ DO GRUPY W FORMULE OTWARTEJ

Zapisz się do grupy w formule otwartej i zrewolucjonizuj swoje negocjacje. Wparcie naszych Trenerów negocjacyjnych oraz obecność uczestników z różnych organizacji ze zróżnicowanym profilem zawodowym i doświadczeniami pozwoli Ci wdrożyć zmiany w swoim zachowaniu natychmiast i prześwietli Twoje negocjacje wielowymiarowo.

Trening Data rozpoczęcia Wprowadź datę Lokalizacja Zarejestruj się
ANS 30.01.2018 02.02.2018 Otrębusy
ANS 13.02.2018 16.02.2018 okolice Warszawy
ANS2 20.02.2018 21.02.2018 okolice Warszawy
ANS2 21.02.2018 23.02.2018 okolice Warszawy
ANS 13.03.2018 16.03.2018 okolice Warszawy
CNS 22.03.2018 24.03.2018 okolice Warszawy

Ostatni wpis na blogu:

Mieć ciastko, czy zjeść ciastko?

Opowiastki z życia, życiowego negocjatora. Wymiana opon na zimowe. Wiosną, kiedy wymieniałem opony na letnie, okazało się, że stan zimowych nadaje je wyłącznie do utylizacji. Podczas kolejnej wymiany, przyszedł więc czas, aby sięgnąć do portfela i zapłacić za nowy komplet. Zdecydowałem się na opony znanej marki - średnia półka - niemieckiego producenta. Dokładnie w tydzień po ich wymianie na tylnej oponie pojawił się spory „bąbel” – jak określiła to moja córka. „Zjawisko” objawiło się na zewnętrznej ściance opony. Żadnych śladów obtarcia, uderzenia, czy innego mojego wpływu na ten stan rzeczy. Po prostu, pękł kord wewnątrz opony i ciśnienie wybrzuszyło jej strukturę. Niezwłocznie więc, wraz z rachunkiem, udałem się do miejsca zakupu.

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami