FUNDAMENTY NEGOCJACJI

Fundamentalnie inny niż treningi – bo jest to szkolenie. Fundamentalnie niezbędny dla Twojej organizacji, bo pomaga zrozumieć istotę negocjacji i uczy negocjacyjnego języka. Niezastąpione narzędzie w systemie zarządzania ryzykiem negocjacyjnym – daje Twoim współpracownikom, rozpoczynającym przygodę z negocjacjami możliwość unikania błędów. Pokazuje jak odróżniać proces sprzedaży od negocjacji, by unikać marnowania czasu i potencjału. Pozwala kształtować instynkt negocjacyjny w budowaniu relacji czy zarządzaniu reklamacjami i ofertami. Na Fundamentach Negocjacji Twoi ludzie zaczną budować negocjacyjną świadomość. Staną się uważnymi obserwatorami zachodzących procesów. Będą rozwijać umiejętności komunikacyjne, by w przyszłości stać się filarami Twojej negocjacyjnej drużyny! RZECZYWIŚCIE USZYTY NA TWOJĄ MIARĘ Fundamenty Negocjacji to intensywne jedno- lub dwudniowe szkolenie, które łączy wykłady z interaktywnymi ćwiczeniami negocjacyjnymi. Modelujemy je stosownie do potrzeby Twojego biznesu. Inaczej rozkładamy akcenty, w zależności od branży, wielkości firmy, itd. Dzięki temu idealnie odpowie ono na wyzwania stojące przed grupą Twoich współpracowników.

"Two CFO's I highly respect said that this was the best training course they had ever taken. That was motivation enough for me to attend. The course teaches the basic tools that no finance, client service or BD professional should go into a negotiation environment without. I especially appreciated the teaching style that was a mix of storytelling, visuals and role playing. I came away inspired, confident and ready to approach any negotiation with a new toolkit. Highly recommended."

Diane Holland
CFO - Possible

The Scotwork Experience

Komentarze Uczestników Treningów Scotwork

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

TRENING W FORMULE ZAMKNIĘTEJ

Trening zamknięty zbudujemy wokół Twoich potrzeb I potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu wyjątkowemu treningowi, którego zakres może być bardzo dokładnie uzgodniony na etapie przygotowania zaczniesz integrować negocjacyjne myślenie w swojej organizacji.

Przygotuj 12 Uczestników z Twoje organizacji na niezapomnianą przygodę, która zmieni ich biznesowe, ale i prywatne życie.

Ostatni wpis na blogu:

Mieć ciastko, czy zjeść ciastko?

Opowiastki z życia, życiowego negocjatora. Wymiana opon na zimowe. Wiosną, kiedy wymieniałem opony na letnie, okazało się, że stan zimowych nadaje je wyłącznie do utylizacji. Podczas kolejnej wymiany, przyszedł więc czas, aby sięgnąć do portfela i zapłacić za nowy komplet. Zdecydowałem się na opony znanej marki - średnia półka - niemieckiego producenta. Dokładnie w tydzień po ich wymianie na tylnej oponie pojawił się spory „bąbel” – jak określiła to moja córka. „Zjawisko” objawiło się na zewnętrznej ściance opony. Żadnych śladów obtarcia, uderzenia, czy innego mojego wpływu na ten stan rzeczy. Po prostu, pękł kord wewnątrz opony i ciśnienie wybrzuszyło jej strukturę. Niezwłocznie więc, wraz z rachunkiem, udałem się do miejsca zakupu.

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami