BĄDŹ NAJLEPSZY W NEGOCJACJACH

W jaki sposób Twoja organizacja rozwija swoją negocjacyjną świadomość? Jak budujecie negocjacyjna siłę, negocjacyjny potencjał?

Czy masz pewność, że Twój negocjacyjny team jest gotowy na każdą negocjacyjną ewentualność? Czy możesz polegać na nich wierząc, że wynegocjują najlepszy możliwy deal? Odpowiedz sobie – kto był rzeczywistym beneficjentem ostatnich prowadzonych przez Was negocjacji? Nasi najbardziej doświadczeni Konsultanci zaczną analizować Twój biznes w celu odpowiedzenia na najbardziej newralgiczne negocjacyjne pytania.

DIAGNOZA UMIEJĘTNOŚCI

Jaka jest negocjacyjna efektywność Twojej organizacji? Czy – porównując się ze swoją konkurencją – jesteście mniej, tak samo czy bardziej efektywni? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na te pytania, a co więcej znajdziemy luki i zaniedbania komunikacyjne, przez które wypływają z Twojego biznesu pieniądze, gdzie tracisz swój potencjał i przewagę.

PRZETESTUJ POZIOM UMIEJĘTNOŚCI NEGOCJACYJNYCH

Sprawdź czy Twoi współpracownicy posiadają negocjacyjny instynkt, wiedzę i takie cechy, które predestynują ich do osiągania negocjacyjnych celów. Dzięki odpowiedzi na specjalnie skomponowany system 75 pytań, otrzymasz raport diagnozujący:

  • jak efektywnie Twoi współpracownicy rzeczywiście negocjują,
  • prawidłowości w błędnych odpowiedziach (czy jest jakieś źródło
    takiego stanu rzeczy?),
  • luki w wiedzy i kompetencjach (i inne potrzeby edukacyjne) 
  • priorytety w rozwoju umiejętności,
  • poziom intuicji negocjacyjnej,
  • potencjalny zwrot z inwestycji pochodzący z umiejętności negocjacyjnych,
  • poziom Twojego biznesu na tle innych firm.

W JAKI SPOSÓB PRZEPROWADZAĆ PORÓWNANIA?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad porównaniem swoich negocjacyjnych możliwości do możliwości Waszej konkurencji / kontrahentów / innych firm na Twoim rynku? Nasz Trening Umiejętności Negocjacyjnych jest przeprowadzany w różnych firmach, wielu branż, działających na różnych rynkach, dzięki temu mamy możliwość tworzenia porównań, budowania statystyk. Zadaj nam pytanie, czy Twój sektor stał się już dla nas obiektem badań i porównaj się z najlepszymi i medianą lub rozpocznij naszą misję badania Twoje branży na tym rynku. W krótkim czasie przyniesiemy odpowiedzi na wiele istotnych dla Ciebie pytań i pomożemy wyznaczyć Ci kierunki negocjacyjnego rozwoju. Z całą pewnością staniesz się dzięki temu jeszcze lepszym menedżerem, dlatego skontaktuj się z nami.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Konsultantem

NEGOCJACYJNY SPARRING PARTNER

Niektóre negocjacyjne wyzwania są w stanie zatrwożyć nawet najbardziej doświadczonych negocjatorów. Nasi doświadczeni Konsultanci – Trenerzy staną u Twojego boku, by przygotować Cię indywidualnie lub w teamie do takich sytuacji. Staniemy się negocjacyjnym sparring partnerem, sprawdzimy strategie, zweryfikujemy propozycje, pomożemy od początku do końca.

UPRAWDOPODOBNIĆ SWÓJ SUKCES

Kiedy negocjujesz duży kontrakt, zgadzasz się na globalny deal, czy siadasz do wielostronnych wielowymiarowych negocjacji – Scotwork może stać się dla Ciebie wsparciem. Możemy, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia, wiedzę i umiejętności stać się Twoim negocjatorem. W uzgodnionych ram zastąpimy Cię w części lub całości tego procesu, wszystko zależy od tego jak duży biznes prowadzisz, kim jest druga strona, jaka jest koncepcja relacji w jakich z nią jesteś. Możemy również stać się częścią Twojego negocjacyjnego zespołu, dlatego proces przygotowania może obejmować różne zakresy działania w teamie. Dowiedz się więcej o takiej formie negocjacyjnego wsparcia.

 

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Konsultantem

POST-NEGOCJACYJNA OCENA SYTUACJI

Negocjacje dobiegły końca, to znaczy że zostało zawarte porozumienie Ale, czy na pewno jest to koniec negocjacji? Jak oceniasz ten deal? Czy nie masz przypadkiem negocjacyjnego „kaca”? Kto i w jakich parametrach będzie w stanie zdefiniować rezultat negocjacji? Pomożemy Ci w ocenie wyniku, sprawdzimy co należy poprawić, by w przyszłości nie pojawiły się te same negocjacyjne błędy i bolączki.

 STWÓRZ SWOJĄ NEGOCJACYJNĄ PRZYSZŁOŚĆ

Zaczniemy od Negocjacyjnego Audytu, damy Ci szereg diagnoz. Zaproponujemy rekomendacje, które będziemy mogli wdrażać. Konsulting i edukacja negocjacyjna – odpowiednio dobrane narzędzia naprawią negocjacyjny stan Twoje organizacji. Poukładamy Łańcuchy Negocjacyjne doprowadzając do tego, by poszczególni pracownicy uzyskali świadomość tego co i w jaki sposób robią. Ten konglomerat ewolucyjnie wprowadzanych zmian zbuduje Organizację Negocjacyjną. Organizację, która wykorzystuje komunikację negocjacyjna w każdym wymiarze, zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym, tworząc z nich także narzędzie do zarządzania ryzykiem. Dowiedz się więcej w jaki sposób wdrożymy te innowacyjne narzędzia w Twojej Organizacji.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Konsultantem

Ostatni wpis na blogu:

Geek, który wynegocjował koronę i stał się królem świata

Z tego artykułu dowiesz się: • Co odróżnia zamkniętego w swoim technologicznym świecie geeka od prezesów i właścicieli największych firm branży IT? • Czy negocjowanie to tylko figura retoryczna czy ścieżka do osiągania sukcesów w relacjach zawodowych i prywatnych? • Dlaczego mądre negocjacje to nie tylko narzędzie do zarabiania pieniędzy, ale również sposób na chronienie swoich zasobów?

Ostatni Tweet:


Scotwork Polska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Polska
+48 22 479 59 53
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami