POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Przyjrzyj się naszej Scotwork'owej rodzinie. Każdy z nas jest świadomym negocjactorem. Każdy szedł inną ścieżką, ma inne doświadczenia, inną historię, ale wszystkich nas łączy wiara w dobre, bardzo skuteczne negocjacje. Każdy z nas pomoże Tobie stać się świetnym negocjatorem, na całe życie.

Justyna Grabkowska

Prezes Zarządu, Negocjator

Z wykształcenia magister nauk prawnych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz College of Law na Uniwersytecie Floryda. Specjalizowała się w prawie gospodarczym i finansowym. Ukończyła również program Centrum Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała 
w Collegium Civitas na studiach podyplomowych, kierunek: Dyplomacja.

Doświadczenie zawodowe jako menedżer i czynny negocjator zdobywała głównie w międzynarodowych firmach specjalizujących się w consultingu strategicznym.

Ze Scotwork Polska związana od ponad dekady. Przeszła liczne szkolenia w zakresie negocjacji Scotwork. Pracuje jako doradca Klienta w zakresie consultingu negocjacyjnego, uczestniczy w projektach komercyjnych oraz społecznych jako negocjator. Uczestniczyła i nadzorowała wszystkie dotychczasowe projekty Scotwork Polska dla ponad 160 Klientów.

Od 2007 roku zarządza Scotwork na terytorium Polski.

Mirosława Turczyńska

Dyrektor

W strukturach firmy Scotwork pracuję od września 2009 roku na stanowisku Dyrektora. Z wykształcenia jestem mgr inż. Technologii Żywności, ale rozwój zawodowy i konieczność rozszerzania wiedzy wymusiły ukończenie studiów podyplomowych z dziedziny audytu, finansów, analizy ryzyka. Zdobyte doświadczenie zawodowe w obszarach zarządzania zespołami ludzkimi, organizacji pracy, delegowania i rozliczania zadań wykorzystuję efektywnie w strukturach Scotwork, zdobywając jednocześnie wiedzę na temat negocjacji, którą systematycznie poszerzam przez lata pracy.

Odpowiadam za organizowanie sprawnej pracy w firmie poprzez zabezpieczenie odpowiednich zasobów ludzkich oraz poprzez tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur obowiązujących w firmie Scotwork. Optymalizowanie procesów i kosztów zarządzania majątkiem firmy, jak również wpływanie na budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów postrzegam nie tylko jako mój zawodowy obowiązek, ale także jako potrzebę budowania pozycji Scotwork w Polsce, jako prężnej, nowoczesnej firmy dającej klientowi pełna wiedzę na temat negocjacji i wsparcie we wdrażaniu produktów negocjacyjnych.

Yossarian Malewski

Marketing

Mam ponad 20 lat doświadczenia w zakresie strategii i komunikacji marketingowej. Pracowałem w sieciowych agencjach reklamowych takich jak Y&R czy G8, oraz po stronie klienta (InPost, Food Care).

W Scotwork jestem odpowiedzialny za wspieranie działań Menedżerów Projektów Negocjacyjnych, budowanie wizerunku firmy a przede wszystkim edukowanie biznesu w zakresie znaczenia i roli negocjacji we współczesnej rzeczywistości rynkowe.

Fascynat metodologii Scotwork.

Prywatnie miłośnik szybkich jachtów żaglowych oraz szybkich samochodów. Kompozytor. Instrumentalista.

Ewa Urbańczyk

Koordynator Projektów Negocjacyjnych

Podczas 20-letniej pracy w relacjach z klientami, współpracownikami, przy realizacji zadań związanych z organizacją działań szkoleniowo-rozwojowych przekonałam się, jak ważną rolę odgrywają negocjacje na co dzień.

Ale dopiero współpraca ze Scotwork diametralnie zmieniła moje postrzeganie świata dzięki poznaniu tajników doskonałych negocjacji.

Jako Koordynator Projektów Negocjacyjnych odpowiadam m.in. za sprawną organizację treningów negocjacyjnych, kontakty z klientami i partnerami biznesowymi, wsparcie Menedżerów Projektów Negocjacyjnych. Moją pasją zawodową jest marketing.

Prywatnie czytam literaturę czeską, lubię kino europejskie i muzykę z krainy łagodności. Największą radość sprawia mi bieganie przełajowe.

Przemek Dunajew

Administrator Baz Danych

Jestem Administratorem bazy danych Scotwork Polska. Zajmuję się ich bezpośrednią archiwizacją oraz aktualizacją. Najmłodszy z rodu Scotworkowiczów. Tabele i liczby to ja! Czynnie współpracuję z Menedżerami Projektów Negocjacyjnych, jak i wewnętrznymi działami naszej firmy. Będąc ich podporą oraz pomocą w kompletowaniu informacji na temat naszych obecnych klientów jak i tych przyszłych, co czyni ze mnie niepokonanego „tygrysa” backofficowego.

Badając obszar mojej prywatności, szybko można napotkać na słabość do poezji współczesnej oraz angielskiej, prozy Neila Gaiman’a i szerokorozumianego pojęcia muzyki.

Ewa Pajewska

Back Office Menedżer

Negocjacje towarzyszą mi od początku pracy zawodowej. Mam za sobą ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z klientem, zarówno w sektorze publicznym, jak i korporacyjnym w wiodących firmach szkoleniowych.

W Scotworku od 4 lat dbam o utrzymanie dobrych relacji z klientami i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Motto życia: „W życiu i biznesie otrzymujemy nie to na co zasługujemy, ale to, co wynegocjujemy”.

Pasjonatka literatury, sztuki, fotografii i muzyki. Kochająca jazdę na nartach oraz tenis.

Paweł Kowalewski

Negocjator, Trener

Ukończył, miedzy innymi, Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Polsko – Francuski Instytut Ubezpieczeń na kierunkach Finanse, Zarządzanie, Marketing, Ubezpieczenia.   Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż, marketing, tworzenie i wprowadzanie nowych produktów na rynek. Będąc Pełnomocnikiem Zarządu kreował strategię firmy dla segmentu MSP.   Po 9 latach pracy w KUKE S.A. rozpoczął pracę, jako Dyrektor Handlowy oraz Członek Zarządu  dla wywiadowni gospodarczej CrediFact, która po trzech latach działalności znalazła się w trójce największych firm w tej branży na rynku. Po fuzji z islandzką grupą kapitałową Creditinfo i niemieckim Biurem Informacji Gospodarczej Schufa, kierował spółką w Polsce jako Dyrektor Zarządzający. Kolejne akwizycje na rynku informacji gospodarczej, których efektem było połączenie spółek Creditinfo – Schufa  z Dun and Bradstreet i Bisnode, pełnił w tej grupie kapitałowej  funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży.   W roku 2010 związał się ze spółką Giełdową Magellan S.A., gdzie kierował sprzedażą jako Dyrektor Handlowy. Roczny obrót tej spółki przekraczał miliard, czterysta milionów złotych.   Prywatnie, wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, jest autorem wielu publikacji na temat sztuki sprzedaży i produktów finansowych w prasie branżowej.   Wielką pasją Pawła Kowalewskiego jest sport. Przez 20 lat był członkiem kadry narodowej w pływaniu, pięcioboju nowoczesnym i triathlonie. Zdobył ponad 60 tytułów Mistrza Polski w w/w dyscyplinach. Reprezentował  nasz kraj na  Mistrzostwach Świata w pięcioboju i na trzech Mistrzostwach Europy w triathlonie. Aktualnie Mistrz i rekordzista Polski w pływaniu w kategorii Masters.   Od 4 lat związany jest ze Scotwork Polska.

Ostatni wpis na blogu:

H&R’owe zmory i błogosławieństwa różnorodności

Z tego artykułu dowiesz się: • Czy koncepcja różnorodności nie stanowi po prostu kolejnej korporacyjnej mody? • Jakie są główne ryzyka różnorodności – 6 zakresów? • W jaki sposób H&R musi odnajdywać się w labiryncie różnorodności dla dobra organizacji?

Ostatni Tweet:

Scotwork Polska
ul. Syta 78
Warszawa
02-993
Polska
+48 22 313 17 85
info.pl@scotwork.com
Bądź z nami