Zmiana kultury - Tworzenie Organizacji Negocjacyjnej


To właśnie wykorzystanie potencjału. Negocjator, jako jednostka powinien być wsparty jakością swojej organizacji. Czy zatem czujesz, że w Twojej Firmie istnieje język wspólny dla wszystkich rodzajów prowadzonych negocjacji? Czy departamenty komunikują się efektywnie? Czy istnieje język, który umożliwi stworzenie zrozumiałego dla uczestników procesu, jednolitego negocjacyjnego raportu? Czy wszyscy uczestnicy procesu rozumieją negocjacje tożsamo?

Czy w Twojej Firmie istnieje efektywny proces właściwie przygotowujący do procesu negocjacji; czy zdefiniowane są procesy wspierające, wzmacniające, zachęcające
do inicjacji procesów negocjacyjnych?

Czy koncentrujecie się na rozwoju umiejętności negocjacyjnych?

To przecież od dobrej komunikacji wewnętrznej, kontroli, nadzoru, archiwizacji zależy, jak skuteczni będą pojedynczy negocjatorzy.

Odpowiedzcie sobie na pytania: czy kadra zarządzająca uczestniczy w takich samych treningach rozwoju umiejętności negocjacyjnych, jak podwładni? W jaki sposób dokonywana jest ocena wyników treningu? Czy uczestnicy czują wartość know-how,
czy ktoś pracuje z nim przed i po właściwym wdrożeniu? Jak przez ocenę rezultatów oraz postępów osiąganych przez uczestnika po treningu organizacja wykorzystuje zdobyte kompetencje, jak zmieniane są odpowiednio uprawnienia, plany działania takiego uczestnika?

Scotwork zapewni Ci usługę doradztwa w pełnym negocjacyjnym zakresie, pomagając tym samym Twojemu biznesowi lub konkretnej komórce firmy stać się efektywnym negocjatorem, stać się Organizacją Negocjacyjną.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, chęci rozmowy z konsultantem Scotwork, poproś o kontakt - oddzwonimy.

Formularz kontaktowy