Wiedza negocjacyjna

Mamy dużo do powiedzenia.

Bazując na naszym ponad 40-letnim doświadczeniu, 40 oddziałach Scotwork na całym świecie oraz ponad 150 doświadczonych negocjatorach-ekspertach skoncentrowanych na negocjacjach, nie pomylisz się twierdząc, że mamy naprawdę dużo do powiedzenia i przekazania w tym względzie.

Stworzyliśmy zbiór "złotych myśli" oraz wskazówek negocjacyjnych, by w ten sposób wprowadzić Cię w skomplikowany [na pierwszy rzut oka], nieskładny i pełen chaosu świat komunikacji negocjacyjnej.

Drodzy Alumni Scotwork, dostrzegacie już z pewnością porządek w tym z pozoru niepoukładanym świecie, ale również i Wy potrzebujecie odświeżenia swojej wiedzy [zalecamy Wam kontakt z naszym biurem w celu umówienia się na jednodniowy trening Refresher - odświeżający i ugruntowujący już zdobytą wiedzę] lub też poszerzenia nabytych negocjacyjnych umiejętności w procesie Scotwork TUN2 i  Strategiczne Negocjacje.

W panelu po prawej stronie, znajduje się link do sekcji White Papers oraz Wskazówki, które nawiązują do takich kwestii jak "czy kobiety są lepszymi negocjatorami od mężczyzn", "jak dawać sobie radę z agresywnymi negocjatorami" oraz tak ważnej kwestii jak "być fair
w trakcie negocjacji".

Zachęcamy Was również do zapoznania się z opiniami Uczestników treningów Scotwork tutaj.

Wierzymy, że w zamieszczonych przez nas artykułach znajdziecie porcję użytecznych informacji.