O nas

Scotwork został założony w 1975 roku w Wielkiej Brytanii. W tym ważnym dla rozwoju gospodarczego dla tego kraju okresie, powstała koncepcja chęci przyjrzenia się chaosowi komunikacji pomiędzy uczestnikami rynku i wyabstrahowania pewnej mapy pomagającej negocjatorom wielu branż/sektorów. Od powstania pierwszego naszego negocjacyjnego produktu, od pierwszego przeprowadzonego przez nas treningu rozwijamy świadomość, techniki i umiejętności negocjacyjne. Na straży najwyższej jakości stoi zespół bardzo doświadczonych negocjatorów - trenerów.

Stawiamy na praktyków - negocjatorów, którzy wzbogaceni w unikalne umiejętności negocjacyjnej metodologii Scotwork przekazując know-how sprawiają, że nasze projekty są pełne koniecznej, biznesowej treści i ciekawej struktury, a proces zdobywania doświadczeń przynosi niezwykle szybkie i trwałe rezultaty. Ich wiedza pozwala na odwoływanie się do praktycznych przykładów i realnych doświadczeń biznesowych. Negocjacje to sfera biznesu, która pochłania nas całkowicie, dlatego  odmieniamy negocjacje przez wszystkie  przypadki
i wszystkie przypadki negocjacyjne potrafimy zaplanować, rozłożyć na czynniki pierwsze oraz skomentować. Dzięki temu to co robimy jest rzeczywiście skuteczne i przynosi naszym Klientom wymierne rezultaty.

Rozbudowana sieć naszych oddziałów na całym świecie, języków jakimi się porozumiewamy oraz liczba negocjatorów pracujących w systemie Scotwork sprawiają, że jesteśmy największą na świecie niezależną firmą specjalizującą się w dziedzinie negocjacji.

Jesteśmy zobowiązani wobec naszych Klientów do utrzymywania najwyższej jakości we wszystkim co robimy. Scotwork, od chwili swojego powstania jest w rękach tych samych osób, zachowujemy więc ciągłość właścicielską i rozwoju myśli. Mamy ugruntowaną pozycję oraz prężnie rozwijającą się sieć 35 biur rozsianych na wszystkich kontynentach. Przeprowadzamy ponad 1000 projektów negocjacyjnych w 22 językach rocznie, dla tysięcy firm i organizacji.

Reasumując:

  • Ogromne doświadczenie w audytowaniu i trenowaniu umiejętności negocjacyjnych,
  • Oddziały w 36 krajach, praca w ok. 90, projekty prowadzone w 22 językach,
  • Specjalizacja - wyłącznie komunikacja negocjacyjna,
  • Wymierne i sprawdzone rezultaty,
  • Wyłącznie najwyższa jakość.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, chęci rozmowy z konsultantem Scotwork, poproś o kontakt - oddzwonimy.

Formularz kontaktowy