Doradztwo w zakresie negocjacji

Masz jakiś problem biznesowy, wyzwanie, trudny projekt negocjacyjny?

Scotwork pomógł już wielu Klientom pomyślnie zakończyć realizację ich projektów...

...począwszy od zmiany charakteru zarządzania negocjacjami ze związkami zawodowymi,  wdrażania programów redukcji kosztów, zmiany umów ramowych,  wprowadzania nowych strategii cenowych, zespolenia różnych kultur gospodarczych przez konsolidacje, fuzje firm czy negocjacje dużych, wieloletnich kontraktów, aż po zmianę sposobu myślenia przez pryzmat "mogę to zrobić i wiem jak".

Faza pierwsza nic Cię nie kosztuje. Na tym etapie eksperci Scotwork dedykują swój czas, a by w pełni zrozumieć Twoje szczególne wyzywania biznesowe, naturę projektu. Tylko wtedy możemy polecić konkretny, odpowiedni dla Twojej Firmy program rozwoju biznesu i umiejętności negocjatorów. Może to być doradztwo indywidualne. Może on obejmować samodzielne doradztwo, coaching indywidualny, projektowanie i prowadzenie webcast-ów, przygotowanie Twojego zespołu do konkretnych negocjacji, a także rozwój umiejętności.

Część zespołu

Stając przed szczególnym wyzwaniem biznesowym, czy trudną zmianą warunków handlowych, możesz zawsze liczyć na sprawdzone i potwierdzone w swej skuteczności umiejętności negocjacyjne Scotwork, oraz nasze doświadczenie.
Scotwork, doraźnie lub długofalowo stanie się Twoim zaufanym, strategicznym doradcą, przyjdzie Ci z pomocą.

Doradztwo i coaching

A może Twoja Firma bardziej skorzysta na współpracy z nami w taki sposób, że dedykowany doradca, pracując w ramach programów osobistych opartych na spotkaniach bezpośrednich pomoże członkom kadry zarządzającej w Twojej jednostce wzmocnić posiadany przezeń potencjał, przez co będą w stanie osiągać lepsze wyniki.
W tym przypadku, doświadczenie Scotwork w pracy z tą szczególną grupą biznesową, zawsze przynosi długotrwały efekt.

Próba generalna

Jak pokazuje nasze doświadczenie, tuż przed przystąpieniem do kluczowych dla Twojego biznesu negocjacji, warto jest przeanalizować, przećwiczyć i skonfrontować sposób w jaki będziesz prowadził tak ważny dla Ciebie negocjacyjny proces. Jak poradzisz sobie z potencjalnymi problemami? Jak sprawdzisz, czy rzeczywiście przewidziałeś wszystkie możliwe wyzwania? Nasi Klienci uważają, że przygotowania do negocjacji prowadzone wraz z ekspertami Scotwork przed właściwymi negocjacjami, dają im pewność siebie, świadomość kontrolowania procesu a także dostrzegalną przez drugą stronę siłę negocjacyjną - wymierną przewagę.

Tworzenie i weryfikacja strategii negocjacyjnej

Scotwork - przez metodę "trzeciego oka" sprawdzi i zweryfikuje Twoje zamysły na prowadzenie negocjacji.  A to pomoże Ci zrozumieć różnice pomiędzy różnymi  narzędziami i ich wpływem na właśnie tę sytuację, w której się znajdujesz. Strategia i poszczególne taktyki - bez nich jakiekolwiek działania są prowizorką...

W celu uzyskania dodatkowych informacji, chęci rozmowy z konsultantem Scotwork, poproś o kontakt - oddzwonimy.

Formularz kontaktowy