Podejście dostosowane do Waszych potrzeb negocjacyjnych

Jeżeli będziesz zainteresowany zamówieniem w Scotwork treningu w formule zamkniętej, gdzie wszyscy Uczestnicy wywodzą się z jednej organizacji, zauważysz że nie hołdujemy zasadzie "mamy jeden styl prowadzenia treningu Scotwork". Eksperci Scotwork dedykują swój czas, a by w pełni zrozumieć Twoje szczególne wyzywania biznesowe, naturę oraz zaplecze kulturowe każdego z naszych Uczestników.

Tylko wtedy możemy polecić konkretny, odpowiedni dla Twojej firmy program rozwoju umiejętności.

Naszym Klientom oferujemy również treningi w formule otwartej prowadzone na terenie Polski regularnie, zgodnie z rocznym harmonogramem treningów. Ta forma treningu jest doskonała dla pojedynczych osób lub mniejszych grup, gdzie niemożliwe jest zaaranżowanie w tym samym terminie treningu dla 12 pracowników jednej firmy/organizacji. To również dobry format treningowy dla tych, którzy chcą przed wysłaniem na trening Scotwork wszystkich klasyfikowanych ku temu pracowników, sprawdzić siłę metodologii Scotwork wpierw na sobie. W trakcie treningów w formule otwartej organizujemy czas w ten sposób, aby każdy z jego Uczestników otrzymał od naszych trenerów indywidualne porady i wskazówki odpowiadające jego partykularnym potrzebom.

Wielu z Uczestników treningów Scotwork prowadzonych w formule otwartej wysoko ceni możliwość współpracy z osobami z innym doświadczeniem biznesowym, wywodzącymi się z innego środowiska, piastującymi inne stanowiska a przez to również pełniącymi odmienne role w ich organizacjach. Z jednej firmy, udział w tym samym treningu w formule otwartej, prowadzonego w tym samym terminie wziąć może maksymalnie do 3 osób.

Konsultant Scotwork - Annabel Shorter przedstawia korzyści płynące z udziału w treningu Scotwork prowadzonego w formule otwartej:


W celu uzyskania dodatkowych informacji, chęci rozmowy z konsultantem Scotwork, poproś o kontakt - oddzwonimy.

Formularz kontaktowy