Opinie Klientów

 

"Serdecznie polecam Scotwork! To profesjonalni negocjatorzy z pasją do dzielenia się wiedzą."

Anna Stasiak - Dyrektor Handlowa, L'Oreal Polska

 

"Bardzo jasno systematyzuje proces negocjacji podając kolejne kroki i techniki wraz z ćwiczeniami i przykładami z biznesu. Warto przejść takie szkolenie dla każdej osoby, szczególnie z działu sprzedaży."

Ewa Basińska - National Key Account Manager, Philip Morris

 

"Gorąco polecam. Kurs poszerza horyzonty, otwiera umysł, uwalnia negocjatorską bestię. Metodyka szkoleń wciąga od pierwszych ćwiczeń, mimo że omawiane zagadnienia są złożone. Wysokie tempo szkoleń narzuca wysoki poziom koncentracji i zaangażowania."

Adam Szwedek - Supply Chain Manager, La Lorraine Polska

 

"Niewiarygodnie odkrywcze - otworzyło mi oczy na szereg bardzo użytecznych technik."

Adam Serafini, Amazon

 

"Całość, pełnia. Zabawna i bezpieczna metoda treningu podkreślająca obszary wymagające poprawy, dla mnie bardzo użyteczne."

Jim Davies - Category Procurement Manager, Cadbury

 

"Struktura i zawartość poszczególnych stopni Metody 8 Stopni buduje cały proces, nagrywanie to świetne narzędzie dla wzmocnienia informacji zwrotnej ; także wchodzenie w nowe, dotąd nieznane obszary było zaskakująco fascynujące."

Colm Ahern - Technical Services Manager, LVMH

 

"Chciałabym podziękować Sandy Sabarra i Mike Milich za entuzjastyczną i podnoszącą na duchu prezentację programu Scotwork Negotiating Skills w zeszłym tygodniu w Seattle [USA]. Ćwiczenia Scotwork pomogły szybko przyswoić materiał przećwiczyć Osiem Kroków przez przygotowanie i negocjacje najlepszych warunków i wyniku dla naszych odpowiednich pozycji."

Michelle Little - Senior Buyer, Starbucks Coffee Company.

 

"Trening, ramy i rozmowy z wami pomogły mi uzgodnić rozwiązanie w trudnej i ciężkiej sytuacji z Klientem".

Group Sales Manager, Microsoft

 

"W piątek odbyłem spotkanie z naprawdę trudnym negocjacyjnie klientem. Dzięki metodom Scotwork negocjacje były dużo łatwiejsze, Wasze szkolenie było naprawdę pomocne."

Marko Pantti, Tamglass

 

"Już miałam okazję do przećwiczenia tego, czego się nauczyłam, na kilku poważnych negocjacjach, a ich wyniki już pokryły koszt szkolenia. W dniu zakończenia treningu miałam przypadek, gdzie jeden z naszych pracowników otrzymał lepszą finansowo ofertę konkurencji. Na szczęście, po negocjacjach został w naszej agencji. Po paru dniach mieliśmy szereg nowych ofert biznesowych i lista życzeń okazała się użytecznym narzędziem dla pozyskania dużego klienta.
Jeszcze jedna interesująca obserwacja - znam kilku Klientów, którzy uczestniczyli w waszych szkoleniach i jak mówiliście, negocjacje z nimi są o wiele łatwiejsze!
Jeszcze raz dziękuję za świetne szkolenie i mam nadzieję powrócić z listą rezerwacji dla naszych kierowników grupowych."

Marina Petrova, Managing Director, The Agency Group

 

"Uważam, że powinniście poznać jedną, ilościową historię o sukcesie, Właśnie zakończyłem negocjacje cenowe 3 prac dla 100 klientów FTSE za sumę £ 800 tys., a klient chciał wstępnego, ok. 20% rabatu. Udało mi się wynegocjować 3,5% obniżki - możecie więc zanotować oszczędność 16,5%, t.j. £800 tys. jako ilościową korzyść z uczestniczenia w treningu."

Rob Scopes, Deloitte & Touche LLP

 

"Jeden z najbardziej praktycznych i mających zastosowanie treningów, w których uczestniczyłem".

Cameron Tully, Production Manager, Coca-Cola

 

"Uczące pokory, potrzebne i bezcenne doświadczenie, które polecam wszystkim chcącym podnieść swoje umiejętności negocjacyjne".

Michael Anderson, Business Evaluation and Economics, BHP Billiton

 

"Wysoko użyteczny i warty natychmiastowego polecenia."

Phuong Nguyen, Internet Marketing Manager, eBay

 

"Nie do skrytykowania, bezcenne!"

Robert Terrone, National Business, Reckitt Benckiser

 

"Absolutnie fantastyczny - prawdziwy powiększacz pewności siebie."

Alastair McCausland, Senior Category Manager, Cadbury Schweppes

 

"Wyjątkowe: personalne i zawodowe narzędzie, do użycia od razu."

Jeff Munro, Development Manager, MLC

 

"Polecam każdemu - użyteczne, praktyczne i zabawne."

Ashwina Pratap, Procurement Specialist, Corporate Express

 

"Jedyne w swoim rodzaju."

Lorna Raine, Chief Financial Officer, Yum! Restaurants International

 

"Miałem wcześniej szkolenia z dziedziny umiejętności negocjacyjnych, w trakcie MBA, ale uważam trening Scotwork za bardziej praktyczny i na temat."

Vladislav Korneev, AFR Manager "Alpha Cement"

 

"Dziś uaktualniłem swoje CV i dalej uważam trening Scotwork za moje najlepsze szkolenie. W tym czasie pracowałem dla Debenhams i mogę szczerze powiedzieć, że trening uratował mi życie, gdyż jedna z przyswojonych lekcji pomogła mi kilka lat później, gdy stałem przed oddziałem AK 47 serbskiej milicji na górskiej drodze podczas wojny z Bośnią."

Michael Kelly, Debenhams.

 

"Wybraliśmy Scotwork 3 lata temu, po szerokim poszukiwaniu firmy prowadzącej szkolenia z zakresu umiejętności negocjacyjnych w celu podniesienia umiejętności negocjacyjnych naszych sprzedawców w UK. Przeprowadziliśmy szkolenia dla naszych kluczowych sprzedawców na linii frontowej interesów dostawczych i zamierzamy to kontynuować. Szkolenie jest świetnie przyjęte przez zespół i często opisywane jakonajlepsze z ich szkoleń, a co najważniejsze - to działa! W 2007 wyliczyliśmy 15 - krotny zwrot z inwestycji, na podstawie poprawy negocjacji cenowych z klientami. Program Scotwork Negotiation Skills Training jest najbardziej efektywnym z punktu widzenia kosztu szkoleniem, które kiedykolwiek przeprowadzaliśmy".

Andy Molnar, MD, Straumann